Contents[Hide]

Умови кредитування

МФО CCloan
Максимальна сума для першого кредиту 10000 грн
Сума для повторних кредитів 10000 грн
Термін 5-29 днів
Відсотки для нових клієнтів 0,01%
Процентна ставка при повторному зверненні 1,5%
Переплата за 1000 грн на 30 днів:  
перший кредит 3 грн
повторний 348 грн
Вік позичальника 20-65 років
ГЕО Вся Україна, за винятком: АР Крим і зона АТО
Працевлаштування Будь-яке, але вказати в анкеті роботодавця і вид зайнятості обов'язково
Кредитна історія допускається з поганою кредитною історією
Документи Паспорт та ідентифікаційний код
Додаткові документи банківська карта, мобільний телефонний номер, email
Особливості оформлення Фото з паспортом в руках, велика кількість обов'язкових пунктів для заповнення в анкеті, здійснюється телефонна перевірка, потрібно вказати контактні дані близької людини і співробітника по роботі (компанія буде дзвонити зазначеним особам для перевірки)
Застава або порука без застави та поручителів
Довідка з місця роботи не потрібно
Швидкість розгляду 10 хвилин (з 8:00 до 21:00)
Час перерахування грошей 1 хвилина
Графік роботи контакт-центру Цілодобово
Спосіб отримання на банківську карту
Погашення Через особистий кабінет, термінал або відділення банку
Пролонгація кредиту Можливо
Юридична інформація:  
Ліцензія ФК №737 від 14.04.2016 р.
Офіційний сайт ccloan.ua
Адреса Україна 01024, м.Київ, вул. Басейна, будинок 6
Гаряча лінія 097-583-11-77, 093-583-11-77, 044-222-77-33
Електронна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

CCloan - фінансова компанія, що надає послуги з видачі кредитів в кількох країнах Європи, в тому числі і на території України. Її представляє ТОВ «СС Лоун», офіційно зареєстрована організація в країні. Кожен громадянин України має можливість скористатися послугами МФО і отримати позику на суму від 400 до 15 000 гривень на термін від 5 до 65 днів.

Переваги та недоліки CCloan

CCloan вже кілька років працює на території України, тому у організації вийшло заробити велику клієнтську базу. Кредити видаються тільки в режимі онлайн. У компанії є ряд переваг, завдяки яким вона вигідно вирізняється на тлі конкурентів:

 • можливість створити особистий кабінет і отримати позику на карту протягом 10 хвилин;
 • видача кредиту без додаткових документів, що підтверджують дохід;
 • не потрібні поручителі, не потрібно заставу;
 • кредити видаються навіть особам з поганою і «нульовою» КІ;
 • відносно низька процентна ставка і великий діапазон суми для позики;
 • дострокове погашення позики в CCloan, в розрахунок беруться тільки дні реального використання послуги;
 • можна уникнути прострочення завдяки пролонгації, якщо немає коштів для повного погашення кредиту в CCloan.

При першому зверненні вартість кредиту становитиме 0.01% від взятої суми в день. При першому зверненні максимальна сума обмежена 10 000 грн., В подальшому можна взяти 15 000. При другому і повторних запитів на отримання позики, процентна ставка становитиме 1.5% в день від суми кредиту в CCloan.

До недоліків можна віднести:

 • немає точок в містах України;
 • для підтвердження взяття кредиту в CCloan потрібно фото з паспортом в руках.

Як взяти кредит

Отримати позику в компанії CCloan можна в кілька простих кроків:

 1. Відвідати сайт CCloan і створити свій персональний аккаунт. Для цього буде потрібно мобільний номер телефону і електронна пошта.
 2. Після того, як користувач вкаже дані для авторизації (пароль, логін), потрібно підтвердити створення особистого кабінету. На телефон, вказаний при реєстрації, прийде СМС, код з якого потрібно вставити у відповідне поле.
 3. У особистому кабінеті позичальник повинен вказати інформацію про себе: паспортні дані, місце навчання / роботи, кілька контактів знайомих або родичів.
 4. Останній етап реєстрації полягає в завантаженні на сайт фото позичальника з паспортом в руках.

Завдяки підтвердженню по фото, компанія виключає взяття позики шахраями. Коли всі форми заповнені, клієнт вказує реквізити своєї банківської картки: CVV2 код, номер, термін дії та ПІБ власника. Після підтвердження інформації потрібно вказати суму і оформити позику в CCloan. Заявка розглядається протягом 5-10 хвилин, але в деяких випадках доведеться прийняти дзвінок від співробітника компанії і підтвердити кредит.

Відгуки

«Звертався до цієї організації, все як у вас написано. Вдалося взяти 6000, хоча потрібно було трохи більше. У будь-якому випадку, мене виручили. Відсотки на перший займ мінімальні, кредит вийшов майже безкоштовним. Погасив без проблем, так само, як і брав - через карту. З простроченням не стикався, але думаю, що якщо все платити вчасно - проблем не буде.»

«Скоро випускний у доньки. Я хотіла зробити їй подарунок - купити класне плаття. Ми не особливо забезпечена сім'я, тому необхідної суми на руках не було. Звернулася в CCloan і нам видали 5000 без зайвих питань. За місяць погасити не вийшло, тому довелося пролонгувати. Звичайно, відсоток у них не маленький, але в інших МФО набагато вище ... Все нормально, плаття купили))»

«Давно мріяв про PS4, але ніяк не виходило накопичити. Стипендію і всі гроші з підробітку на життя та оплату житла витрачаю, а батьки грошей на розваги не дають. Я збирав, але вже не міг чекати і взяв тут 2500 гривень, яких не вистачало. Купив новеньку плойку, а з кредитом розрахувався за два місяці. У перший відсотків майже не було, тому я майже все і погасив, а в другому доплатив зі стипендії. Був здивований, що без зайвих питань дали позику студенту.»

«Кілька разів брала тут займ, все пучком. Ніяких підводних каменів немає, процентна ставка нижче, ніж у конкурентів. Рекомендую.»