Contents[Hide]

Умови кредитування

МФО EuroGroshi
Максимальна сума для першого кредиту 4000
Сума для повторних кредитів 10000
Термін 1-30 днів
Відсотки для нових клієнтів 1.9%
Процентна ставка при повторному зверненні 1.9%
Переплата за 1000 грн на 30 днів:  
перший кредит 570 грн
повторний 570 грн
Вік позичальника від 18 до 60 років, для жінок - від 18 до 65 років
ГЕО Вся Україна, за винятком: АР Крим і зона АТО
Працевлаштування будь-яке
Кредитна історія допускається погана кредитна історія
Документи Паспорт та ідентифікаційний код
Додаткові документи Необхідно завантажити фото позичальника з паспортом
Особливості оформлення Потрібно вказати контактні дані родича і близької людини, відмови на маленькі суми, оформлення в електронному вигляді - не по телефону
Застава або порука не потрібно
Довідка з місця роботи не потрібно
Швидкість розгляду 35 хвилин
Час перерахування грошей 10 хвилин
Графік роботи контакт-центру  
Спосіб отримання На банківську карту, готівкою
Погашення При оплаті не через особистий кабінет враховуйте той факт, що гроші зараховуються на протязі 3-х банківських днів (в залежності від банку)
Пролонгація кредиту Є, необмежена (після сплати відсотків)
Юридична інформація:  
Ліцензія ІК 177 21.07.2016
Офіційний сайт eurogroshi.com.ua
Адреса 04071, місто Київ, вул. Нижній Вал 51
Гаряча лінія 044-334-53-27
Електронна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

На українському мікрофінансовому ринку EuroGroshi працює з 2016 року. За невеликий термін роботи МФО завоювала репутацію надійної компанії.

Переваги та недоліки EuroGroshi

Фінансова компанія надає швидкі онлайн-кредити. Скористатися послугою зможуть повнолітні жителі України. Мікрокредитування доступне людям у віці до 65 років. Сума при першому зверненні не перевищує 4 тисяч гривень, постійні клієнти можуть взяти в борг до 10000 гривень.

Одна з переваг - проста процедура реєстрації. Позичальник вказує номер телефону, куди приходить спеціальний код для підписання договору.

В EuroGroshi клієнти отримують купони на знижку. Такі купони дають можливість оформити новий мікрокредит зі зниженою процентною ставкою. Промокод потрібно вказати на завершальній стадії заповнення онлайн-заявки.

Перевага в тому, що нові клієнти отримують позику під 0%. Вигідна пропозиція є і для постійних позичальників, вони зможуть скористатися бонусним купоном зі знижкою 25% за фіксованою процентною ставкою.

Ще один плюс - зручність погашення мікрокредиту. Зробити це можна через інтернет-банкінг або онлайн-оплатою з карти. Виконують платежі як позичальники, так і треті особи (потрібно вказувати номер кредитного договору).

Недоліки МФО EuroGroshi - штрафні санкції для боржників, відсутність готівкового кредитування, невелика сума першого мікрокредиту.

Як отримати позику в EuroGroshi

Для оформлення кредиту потрібно виконати прості умови. Перше - наявність паспорта та ІПН, друге - позичальник повинен бути повнолітнім. Також знадобиться банківська карта, адреса електронної пошти.

Для отримання позикових коштів необхідно:

  • вибрати точну суму позики;
  • визначитися з термінами мікрокредитування;
  • заповнити обов'язкові поля в онлайн-анкеті;
  • пройти верифікацію карти;
  • підписати офіційний договір.

Найдовшим етапом вважається заповнення реєстраційної онлайн-форми. Клієнт МФО обов'язково вказує особисті дані, вид зайнятості, інформацію про доходи. Потім потрібно ввести номер банківської картки, термін закінчення її дії. Після виконання всіх перерахованих вище дій потрібно підписати договір з мікрофінансовою компанією.

При заповненні онлайн-заявки в EuroGroshi позичальник повинен бути уважним, чесним. Не потрібно обманювати систему, вказувати неправдиву інформацію. Система скорингу ретельно аналізує всі дані, тому деякі клієнти отримують відмову. Персональні дані всіх користувачів надійно захищені.

Процес оформлення кредиту проходить простіше для тих людей, які раніше користувалися послугами EuroGroshi. Постійні клієнти заходять в особистий кабінет, подають заявку. При повторному зверненні в МФО піднімається кредитний рейтинг, збільшується максимально доступна сума грошей.

Відгуки про EuroGroshi

Владислав. Звернувся в МФО з метою оформлення мікрокредиту на купівлю подарунка для коханої дружини. Верифікація карти пройшла швидко, а розгляд моєї заявки зайняв 15 хвилин. Після схвалення гроші "прилетіли" на карту. Співробітники компанії пообіцяли, що при повторному зверненні я можу розраховувати на велику суму позики.

Катерина. У EuroGroshi мені сподобалося швидке оформлення кредиту на суму 4000 гривень. Гроші видали майже одразу, а ввічливість менеджерів компанії залишила хороше враження. Недолік тільки в тому, що терміни мікрокредитування не дуже великі, але це особливість роботи багатьох МФО.

Євгенія. Уже багато років займаюся фрілансом, але останнім часом виникали труднощі з ноутбуком. Продала старий ноут і хотіла придбати новий, але грошей не вистачило. Добре, що в EuroGroshi швидко видають мікрокредити. При зверненні в МФО не виникло ніяких труднощів, проблем з багатогодинною паперовою тяганиною. Сподобалося те, що фахівці компанії не зажадали від мене підтвердити джерело доходу.

Андрій. Послугами цієї компанії користуюсь не перший раз. Правда, звертаюся тільки в разі, коли терміново потрібні гроші. Приємно радує те, що постійні позичальники витрачають менше часу на оформлення заявки. МФО ніколи не підводить, а співробітники компанії не питають про цілі мікрокредитування і стабільно виконують мої запити.