Contents[Hide]

Умови кредитування

МФО GoFinGo
Максимальна сума для першого кредиту 7000 грн
Сума для повторних кредитів 15000 грн
Термін 1-30 днів
Відсотки для нових клієнтів 1,85%
Процентна ставка при повторному зверненні 1,85%
Переплата за 1000 грн на 30 днів:  
перший кредит 555 грн
повторний 555 грн
Вік позичальника 18-65 років
ГЕО Вся Україна, за винятком: АР Крим і зона АТО
Працевлаштування будь-яке
Кредитна історія допускається погана кредитна історія
Документи Паспорт та ідентифікаційний код
Додаткові документи:  
Особливості оформлення  
Застава або порука не потрібно
Довідка з місця роботи не потрібно
Швидкість розгляду 10 хвилин
Час перерахування грошей 1-2 хвилин
Графік роботи контакт-центру цілодобово
Спосіб отримання на банківську карту
Погашення через платіжні термінали, через Інтернет-банкінг, через вхід в особистий кабінет на сайті, через касу банку
Пролонгація кредиту можлива
Юридична інформація:  
Ліцензія ФК №1042 від 07.06.2018
Офіційний сайт gofingo.com.ua
Адреса 04071, місто Київ, вул. Хорива, 1А
Гаряча лінія 044 333 73 05
Електронна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Переваги та недоліки GOFINGO

GOFINGO - це мікрофінансова організація, що спеціалізується на наданні кредитів населенню. Її послуги користуються стабільним попитом, що пов'язано з рядом переваг компанії. Основні з них такі:

  • отримання кредитів в онлайн-режимі. Географічне розташування позичальника не грає ролі. Щоб подати заявку, досить і необхідно мати комп'ютер або смартфон, підключені до інтернету;
  • прості умови отримання грошей в борг. Формальна сторона справи - заповнення і відправка заявки, спрощена по максимуму. Єдиний документ, на підставі якого базується співпраця, це паспорт громадянина України;
  • статус клієнта не грає ролі. Потенційний позичальник може працювати офіційно або неофіційно. МФО GOFINGO готова надати допомогу і співвітчизникам, які перебувають в пошуку місця для трудової діяльності;
  • високий відсоток схвалених заявок. У більшості випадків клієнти отримують мікрокредит на заповітну суму в цій МФО;
  • отримання консультації в телефонному режимі. У компанії є телефон, на який можна дзвонити, можна задати будь-які питання стосовно послуг, що надаються.

Недоліків у МФО GOFINGO два - це невеликий досвід роботи і потреба в верифікації карти. Компанія відкрилася в 2018 році і в інтернеті вкрай мало відгуків про неї. Другий мінус - це верифікація карти. Хоч процес і відбувається швидко, але займає дорогоцінний час, що ні до місця, коли фінансова проблема не терпить зволікань.

Як отримати кредит в GOFINGO

Як було зазначено вище, процедура подачі заявки проста і невигадлива. З нею розберуться люди будь-якого віку. Для початку потрібно вказати в кредитному калькуляторі суму кредиту і його термін. Гранична сума - 7000 гривень. Що стосується максимального терміну кредитування, то він обмежений 30 днями. Решта етапів отримання кредиту наступні:

  1. Вказівка ​​відомостей про себе, електронної пошти та пароля. В результаті цього з'явиться особистий обліковий запис. За допомогою останнього зручно контролювати свої зобов'язання перед МФО;
  2. Верифікація банківської карти;
  3. Отримання коштів на рахунок.

Перевірити баланс і переконатися в тому, що необхідна сума надійшла в особисте розпорядження. МФО GOFINGO працює цілодобово і без перерв. В майбутньому, для отримання повторного кредиту в ній, створювати особистий кабінет вже не буде потрібно. Просто ввести ідентифікаційні дані, вказані при реєстрації. Якщо за заявкою було винесено відмову, то повторно її можна буде подавати не раніше ніж через 7 днів. Кредит видається в національній валюті - в гривнях.

Відгуки про GOFINGO

"У мене зламався автомобіль. Як раз в той момент, коли мені потрібно було перевезти речі зі старої квартири в нещодавно придбаний будинок. Всі гроші пішли на покупку власності. Звертатися в банк не хотів, так як там процедура оформлення кредиту може затягнутися на тиждень. Порада друзів МФО ГОФІНГО. Потрібну суму отримав через кілька хвилин після відправки заявки. Автомобіль був відремонтований, а з зобов'язаннями перед компанією розрахувався за 2 тижні. Тепер тримаю цю МФО на замітці".

"Я працюю в невеликої друкарні у Львові. Час від часу у нас затримують зарплату. Одного разу затримка сталася практично на місяць. Довелося звертатися за позикою в GOFINGO. Величезне спасибі даній організації. Виручили мене і під оптимальну відсоткову ставку. Отримавши зарплату, тут же розрахувалася за своїми зобов'язаннями".

"Мій смартфон вийшов з ладу. Сходив з ним в майстерню, але там розвели руками. Мовляв пора йому вже на пенсію. Грошей на придбання нового гаджета не було. Не став звертатися до родичів за грошима в борг. Заповнив заявку на сайті МФО GOFINGO. Не минуло й п'яти хвилин після її відправки, як гроші були переведені на мою карту. Новенький смартфон з'явився в моєму розпорядженні вже на наступну добу".

"Вирішили з дружиною відправитися на закордонний курорт. Але, нам трохи не вистачало для придбання путівки. Щоб не відкладати поїздку, ми взяли невеликий кредит в GOFINGO. Вирішили звернутися в неї через невисоку процентну ставку і відсутність комісії за оформлення. Уже повернулися з відпустки, і повернули взятий кредит".