Рекомендуємо
Dinero
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
потрібно фото з паспортом; потрібно вказати контактні дані близької людини і співробітника по роботі.
Кращий вибір
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
без фото, без телефонної перевірки, без контактних даних третіх осіб.
Рекомендуємо
Bistrozaim
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
анкета заповнюється українською мовою, здійснюється телефонна перевірка.
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
телефонна перевірка позичальника і контактних осіб.
Рекомендуємо
Alexcredit
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
необхідно завантажувати фото з паспортом, заповнення заявки строго українською мовою.
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
здійснюється телефонна перевірка позичальника, родича і співробітника по роботі.
Ccloan
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
фото з паспортом в руках, здійснюється телефонна перевірка позичальника і контактних осіб.
Mycredit
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
якщо завантажити фото з паспортом збільшується шанс отримання кредиту на 10%.
Євро Грошi
 
 
Особливості:
потрібно вказати контактні дані родича і близької людини, відмови на маленькі суми.
SOS Credit
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
для прискорення розгляду можна завантажити фото паспорта та коду, заборонено використовувати VPN.
GoFinGo
 
 
Особливості:
заповнення заявки тільки українською мовою, потрібні номери телефонів родича, друга та робочий.
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
швидка видача кредиту, без застави та довідок.

Поява непередбачених труднощів з фінансами вимагає термінових рішень. Зручно і швидко отримати гроші на будь-які споживчі цілі пропонують жителям України мікрофінансові компанії. МФО охоче видають кредити без поручителів, довідок про доходи, перевірок чистоти кредитної історії. Обслуговування клієнтів ведеться в віддаленому режимі через інтернет, що виключає втрату сил і часу на пошуки офісу і оформлення формальностей.

Переваги мікрокредитів МФО

Мікрофінансові компанії пропонують взяти кредит без поручителів на карту, використовуючи онлайн систему обслуговування. Позичальнику немає необхідності займатися оформленням довідок про дохід, підтвердженням наявності працевлаштування, забезпеченням ризиків неповернення у вигляді застави. До числа переваг кредитів в МФО перед банківським споживчим кредитом можна віднести:

 • оперативність отримання грошей на особисті цілі: вся процедура від заповнення заявки до отримання коштів на карту займає близько півгодини;
 • низька ймовірність відмови: система схвалює більшість заявок клієнтів, виключаючи боржників, прямих порушників умов обслуговування, нерезидентів і шахраїв;
 • дію програм лояльності: позика під 0%, система нарахування балів, дія промокодів допомагають пом'якшити фінансовий тягар, який створює високий відсоток по кредитах;
 • гнучка фінансова політика, орієнтована на рейтинг позичальника: зниження ставки і збільшення ліміту для постійних клієнтів, продовження терміну обслуговування, право на пролонгацію;
 • цілодобовий доступ до сервісу відправки заявки: анкета передається на розгляд через сайт в будь-який час доби і обробляється системою;
 • безготівкове отримання грошей в кредит без поручителя на карту.

Як взяти швидкий кредит без поручителя

Можливість взяти кредит без поручителів надається громадянам, які досягли повноліття. У категорію потенційних позичальників потрапляють студенти, безробітні, пенсіонери, так як віковий максимум в багатьох компаніях становить 65-75 років. На руках важливо мати тільки дані паспорта, ІПН, телефон і номер карти - саме цей, нечисленний набір документів, робить процедуру оформлення простою і швидкою. Порядок дій позичальника зводиться до наступного:

 1. Вибираються відповідні умови по кредиту на карту без поручителів. Робиться це простим зазначенням ліміту і терміну.
 2. Заповнюється форма реєстрації / анкета з внесенням в неї запитуваної сервісом особистої інформації. При цьому паспортні та фінансові дані клієнта надійно захищаються від витоків.
 3. Передаються в обробку банківські реквізити карти для проведення експрес-верифікації на предмет її належності заявнику, а також придатності для проведення онлайн-розрахунків.

Заявка проходить перевірку відповідно до діючих алгоритмів. В її ході оцінюється ступінь надійності здобувача, відповідність вимогам ресурсу, перевіряється наявність / відсутність у нього боргових зобов'язань перед МФО і т.д. Повідомлення про рішення, яке найчастіше є схвальним, відправляється на електронну пошту і по смс. Якщо запропоновані кредитором умови обслуговування виявляються привабливими, то останній крок - підтвердження згоди на отримання грошей шляхом введення цифрового ідентифікатора. Гроші оперативно відправляються на баланс карти, яка була вказана в заявці.

Вимоги до позичальників

Зазначеним способом терміново взяти кредит без поручителів можуть навіть ті громадяни, яким банки вже відмовили в грошовій позиці: позичальники із зіпсованою КІ, без офіційного місця працевлаштування, у віці 18-20 років, пенсіонери, мами в декреті.

Потенційний покупець зобов'язаний:

 • бути громадянином України;
 • старше 18 років;
 • мати мобільний номер мобільного телефону і електронну пошту;
 • доступ в Інтернет.

Всі дії - від підписання електронного договору до отримання фінансових коштів на карту, здійснюються через інтернет.

Де можна взяти кредит без поручителя

Кредит без поручителів в Україні пропонують приватні мікрофінансові компанії, що зосереджують свою роботу в інтернеті. Надійна система захисту сайтів і ефективне програмне забезпечення дозволяють проводити кредитні операції онлайн без ризиків і збоїв.

Вибираючи відповідні умови обслуговування, громадяни України можуть підібрати кілька привабливих для себе програм і місць, де можна отримати кредит без поручителів. Заявку на схвалення позики можна відправити відразу в кілька МФО. Після отримання відповідей досить вибрати кращу пропозицію і віддати перевагу співпраці з обраною компанією. Право такого вибору є у кожного позичальника: відправка запиту не зобов'язує брати кредит без поручителів в Україні, якщо є більш вигідна альтернатива.

Отримати гроші в банку важко, адже банківські співробітники ретельно оцінюють клієнтів. Позичальнику знадобиться підготувати різні документи, можливо, привести поручителя. З МФО ситуація простіша: мікрофінансові організації кредитують на невеликі суми, тому видають кредити без довідок і поручителів, без відмови.

Отримання кредиту

Щоб отримати грошові кошти в борг, необхідно вибрати МФО з представленого списку, порівнявши умови кредитування в кожній компанії. Після:

 1. Відвідайте сайт вподобаної мікрофінансової організації.
 2. Вкажіть, на яку суму бажаєте взяти кредит без поручителів і довідок, без відмови.
 3. Заповніть заявку (уникайте помилок).
 4. Дочекайтеся розгляду (процес займає 5-15 хвилин).
 5. При позитивному рішенні заберіть гроші.

Більшість кредиторів відправляють гроші на банківську карту. Деякі мають офіси і можуть видавати готівкові кошти.

Щоб збільшити шанси забрати кредит без відмови, довідок і поручителів, подайте кілька заявок в різні компанії. Згодом ви зможете вибрати будь-яку фірму з тих, які схвалили вашу кандидатуру. Вдалого кредитування!

Споживчі кредити без поручителя з мінімальною процентною ставкою

Мікрофінансових компанія дає можливість отримати якісно нові умови обслуговування:

 • Перший клієнт може розраховувати на нульову відсоткову ставку кредиту. Жоден банк не надасть кредитний продукт з такими умовами;
 • Кредит можна погашати частково - оплачуйте вчасно відсоткову ставку, оплату тіла кредиту можна перенести на іншу дату;
 • З кожною успішно погашеною сумою, збільшується розмір наступного кредиту.

Якщо клієнт має зіпсовану кредитну історію і зацікавлений в рефінансуванні поточних зобов'язань - споживчий кредит дає можливість поправити фінансове становище. Використовуйте вигідні переваги кредиту, для покриття особистих витрат до отримання наступної зарплати!

Специфіка обслуговування в МФО

Робота мікрофінансових компаній з видачею швидких онлайн позик - доступна альтернатива банківському споживчому кредитуванню. Оформлення позики займає кілька хвилин і обходиться без бюрократичних зволікань, тривалих перевірок, ризиків отримання відмови. До числа значущих особливостей мікрокредитування, що викликають зростання споживчого попиту на послуги МФО, слід відносити:

 • віддалений спосіб співпраці через інтернет;
 • оформлення позики без підтвердження доходу довідками;
 • можливість взяти кредит швидко без поручителів і застави;
 • безготівкове перерахування коштів в автоматичному або ручному режимі на банківську карту;
 • цілодобовий доступ до сервісу, ефективна технічна підтримка.

Кредит схвалюється за більшістю заявок. Виняток становлять випадки шахрайства (підроблення даних, помилки), наявність непогашених боргів, невідповідність вимогам, що пред'являються до позичальників.

Відправка анкети на отримання позики в кілька компаній розширює можливості вибору вигідної пропозиції. Отримавши схвалення за кількома запитами, досить погодитися з програмою, найбільш підходящою за параметрами і очікуванням.