Рекомендуємо
Dinero
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
потрібно фото з паспортом; потрібно вказати контактні дані близької людини і співробітника по роботі.
Кращий вибір
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
без фото, без телефонної перевірки, без контактних даних третіх осіб.
Рекомендуємо
Bistrozaim
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
анкета заповнюється українською мовою, здійснюється телефонна перевірка.
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
телефонна перевірка позичальника і контактних осіб.
Рекомендуємо
Alexcredit
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
необхідно завантажувати фото з паспортом, заповнення заявки строго українською мовою.
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
здійснюється телефонна перевірка позичальника, родича і співробітника по роботі.
Ccloan
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
фото з паспортом в руках, здійснюється телефонна перевірка позичальника і контактних осіб.
Mycredit
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
якщо завантажити фото з паспортом збільшується шанс отримання кредиту на 10%.
Євро Грошi
 
 
Особливості:
потрібно вказати контактні дані родича і близької людини, відмови на маленькі суми.
SOS Credit
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
для прискорення розгляду можна завантажити фото паспорта та коду, заборонено використовувати VPN.
GoFinGo
 
 
Особливості:
заповнення заявки тільки українською мовою, потрібні номери телефонів родича, друга та робочий.
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
швидка видача кредиту, без застави та довідок.

Чи можна оформити кредит без відсотків? Так. Причому всього за двома документами, і відповідаючи декільком простим вимогам. Головне, знати, куди звернутися і як це правильно зробити.

Банки і МФО - де взяти кредит без відсотків?

Взяти кредит без відсотків, звернувшись в звичайний український банк, у вас не вийде ні за яких умов. І в тому числі, якщо ви є максимально благонадійним позичальником, готовим надати банківській організації повний комплект документів, дати заставу і привести поручителів.

Оформити кредит без відсотків на карту в Україні дозволяють тільки мікрофінансові компанії. МФО дійсно видають безкоштовні позики, без будь-яких спроб обману клієнтів.

МФО - мікрофінансові організації, що діють на підставі Ліцензій від «Нацкомфінпослуг». Фірми мають ті ж права і обов'язки, що і традиційні банки країни. Однак на відміну від останніх:

 • Надають гроші на менш тривалий термін, ніж банки. Стандартний період мікрокредитування - від однієї доби до одного місяця з можливістю пролонгації позики і передчасної виплати боргу;
 • Не вимагають від потенційних позичальників численних документів і поручителів, забезпечення або застави. Отримати гроші в кредит без відсотків вони дозволяють по паспорту та ІПН;
 • Оформляють позики повністю в віддаленому режимі. У багатьох МФО є власні офлайн представництва. Але майже у кожної компанії є власний офіційний сайт, на якому ви зможете взяти гроші без відсотків.

Ще раз відзначимо, що ліцензовані МФО не намагаються обдурити клієнтів: переплати по мікрокреду дійсно не буде. Але тільки в тому випадку, якщо позичальник виконає одну важливу умову.

Акція «кредит без відсотків» - коли платити все ж доведеться?

Отримавши кредит під 0 відсотків, ви все-таки можете зіткнутися з необхідністю сплати відсоткової ставки. Але тільки за умови, що порушите терміни погашення боргу. При простроченні почне діяти стандартна відсоткова ставка.

Розглянемо приклад: ви отримали кредит на карту без відсотків на 7 днів. Після тижня, ви не можете заплатити борг. Для вас буде діяти та відсоткова ставка, що передбачена для всіх інших позичальників організації. Ви можете пролонгувати позику. Тоді заплатити вам потрібно буде за ті 7 днів, що ви вже використовували позикові кошти. При пролонгації:

 • Штрафи та пені не нараховуються;
 • Відсоткова ставка не зростає (стандартна для всіх позичальників фірми);
 • Інформація про невиплату не передається в БКІ України.

Багато мікрофінансових фірм пропонують пролонгацію нескінченну кількість разів. Термін продовження мікропозик, в більшості випадків, не перевищує того періоду, на який він оформлявся спочатку.

Хто може отримати кредит без відсотків на карту?

Взяти моментальний кредит без відсотків в Україні може будь-який громадянин, який відповідає таким критеріям:

 • Вік - більше 18 років. Деякі фірми видають позики клієнтам з 21 року. Зверніть увагу: неповнолітнім особам не оформляються ні платні, ні безкоштовні мікрокредити. Навіть за умови згоди батьків і опікунів, наявності будь-якого джерела доходу;
 • Вік - менше 65-70 років. Пенсіонерам можуть бути запропоновані пільги, наприклад, більш тривалий період кредитування;
 • Громадянство України. Якщо ви проживаєте на окупованих територіях держави, або в Кримській республіці, за Вашим запитом на кредит без відсотків прийде відмова. У всіх інших випадках можна розраховувати на позитивне рішення - точне місце проживання і прописки не має значення;
 • Ви повинні надати дані паспорта та ІПН. Перед тим, як взяти кредит без відсотків і вказати персональні відомості, переконайтеся в наявності Ліцензії. Не не співпрацюйте з неліцензованими фірмами - це небезпечно.

Але найголовніше, позичальник обов'язково повинен бути новим клієнтом конкретної МФО. Якщо ви вже оформляли кредит в організації, яка несподівано вирішила провести таку акцію, отримати безвідсоткову мікропозику не вийде.

Чи можна взяти безвідсотковий кредит на карту онлайн кілька разів?

Так. Умова того, щоб позичальник був новим клієнтом, поширюється у компаній тільки на самих себе. Іншими словами, якщо ви оформили безкоштовний кредит в фірмі «М», ніщо не заважає вам взяти безвідсотковий мікропозик в компанії «О». Але для обох організацій ви повинні бути новачком.

Важливо! Не намагайтеся обдурити МФО, вказуючи невірну інформацію про себе. Обман неодмінно буде розкритий ще до видачі грошей.

Як повернути безвідсотковий кредит?

Будьте пильні: навіть випадкова прострочення призведе до нарахування відсоткової ставки. Традиційні способи погашення платних і безкоштовних мікрокредитів:

 • Онлайн через особистий кабінет. Позичальникам пропонується скористатися засобами банківських карт, електронними грошима, фінансами з балансу мобільного телефону;
 • Офлайн переказ через банківські відділення. Для проведення платежу потрібно вказати реквізити мікрофінансової організації. Уточнити їх, як правило, можна онлайн та на горячій лінії фірми;
 • Офлайн переклад через банкомати і термінали самообслуговування. Можуть знадобитися реквізити кредитора, і / або номер кредитного договору. Вся інформація зазвичай доступна на офіційному сайті МФО;
 • Сервіси інтернет-банкінгу, такі як Приват-24. За здійснення платежу може стягуватися комісія.

Важливо! Термін виконання банківської транзакції може займати до 3-5 робочих днів. Погашайте борг заздалегідь, інакше допустите прострочення і вас чекає переплата.

При своєчасній оплаті, безкоштовний кредит на карту - кращий варіант кредитування.