Рекомендуємо
Dinero
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
потрібно фото з паспортом; потрібно вказати контактні дані близької людини і співробітника по роботі.
Кращий вибір
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
без фото, без телефонної перевірки, без контактних даних третіх осіб.
Рекомендуємо
Bistrozaim
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
анкета заповнюється українською мовою, здійснюється телефонна перевірка.
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
телефонна перевірка позичальника і контактних осіб.
Рекомендуємо
Alexcredit
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
необхідно завантажувати фото з паспортом, заповнення заявки строго українською мовою.
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
здійснюється телефонна перевірка позичальника, родича і співробітника по роботі.
Ccloan
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
фото з паспортом в руках, здійснюється телефонна перевірка позичальника і контактних осіб.
Mycredit
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
якщо завантажити фото з паспортом збільшується шанс отримання кредиту на 10%.
Євро Грошi
 
 
Особливості:
потрібно вказати контактні дані родича і близької людини, відмови на маленькі суми.
SOS Credit
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
для прискорення розгляду можна завантажити фото паспорта та коду, заборонено використовувати VPN.
GoFinGo
 
 
Особливості:
заповнення заявки тільки українською мовою, потрібні номери телефонів родича, друга та робочий.
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
швидка видача кредиту, без застави та довідок.

Якщо вам здається, що отримати кредит готівкою можна тільки в банках України, ви помиляєтеся. Численні мікрофінансові організації нашої країни також надають швидкі позики готівкою. Який варіант вигідніший - банківське або мікрофінансове кредитування? Спробуємо розібратися.

Кредит готівкою від МФО - як отримати?

Оформити кредит готівкою в мікрофінансової фірмі ви можете у віддаленому режимі. Зрозуміло, для того, щоб отримати самі гроші на руки, відвідати найближчий підрозділ обраної МФО вам все ж доведеться. Кредитна компанія не принесе вам позику на будинок.

Основні моменти, про які необхідно пам'ятати, вирішивши взяти кредит в Україні у МФО:

 • Документи. Отримати готівковий мікрокредит можна також швидко і просто, як мікропозику в режимі онлайн. Ніяких додаткових документів кредитор від вас не зажадає. Якщо у вас на руках є паспорт і ІПН, подавайте заявку на сайті або відразу ж вирушайте в офіс компанії.

Важливо! Навіть при подачі заявки на сайті і її схвалення, з собою в офіс мікрофінансової компанії вам потрібно буде взяти ті документи, дані яких ви вкажете в запиті. Тобто, паспорт і ІПН. Хвилюватися про те, що в підрозділі кредит готівкою вам не видадуть, не варто. Якщо заявка на сайт поширював була відхилена, у фінансовій допомозі вам не відмовлять на всі 100%.

 • Вимоги до позичальника. Отримати готівку в кредит через МФО можуть всі жителі України, які досягли віку 18 років. Якщо ви - неповнолітній громадянин, ні готівковий, ні онлайн мікропозика вам поки що недоступна. Навіть в тому випадку, якщо ваші батьки або опікуни нададуть на нього свою згоду.
 • Терміни оформлення позики. Оформити кредит готівкою можна за 15-30 хвилин, неважливо, онлайн або офлайн ви подаєте запит. Мікрофінансові компанії не проводять тривалих перевірок позичальників, і не змушують їх очікувати рішення більше години. Після того, як запит буде схвалений, а документи швидко перевірені, гроші передаються на руки (або надходять на рахунок карти) без зволікань.
 • Варіанти погашення позики. Отримавши готівку в кредит, розрахуватися з боргом ви зможете тим способом, який віддаєте перевагу. Іншими словами, погашати позику через те ж саме відділення або готівкою не потрібно.
 • Ви цілком можете зробити онлайн переказ (за умови, що у МФО є представництво в інтернеті).

Якщо взяти кредит готівкою в мікрофінансової фірмі ви вирішили вперше, скористайтеся нашою інструкцією:

 1. Виберіть МФО, умови співпраці з якою влаштовують вас цілком. Оцінюйте не тільки місце розташування офісів компанії по відношенню до вашого будинку, але і величину відсоткової ставки, мінімальні і максимальні ліміти, терміни кредитування, наявність / відсутність послуги пролонгації позики.
 2. Подайте заявку на сайті МФО. Для цього вам потрібно буде пройти швидку реєстрацію, заповнити анкету, використовуючи паспорт і ІПН.
 3. Чекайте відповіді від кредитора. Він надійде найближчим часом: в СМС на телефон, листом на е-мейл, продублюйте в його особистому кабінеті.
 4. Якщо відповідь позитивна, ви можете негайно йти в офіс фірми і отримувати свої гроші.

Для чого подавати заявку на офіційному сайті мікрофінансової організації, якщо вам все одно доведеться приходити в офіс? Для того щоб дізнатися рішення негайно (можливо, з якоїсь причини вас чекає відмова). Крім того, саме на сайті вивчати умови мікрокредитування можна спокійно і без поспіху.

Кредит готівкою в банку - що потрібно зробити позичальникові?

Тепер припустимо, що ви захочете оформити кредит в Україні, звернувшись в банк. Для цього вам буде потрібно:

 1. Зібрати пакет документів. Якщо сума досить велика, то знайти поручителів або надати заставу.
 2. Подати заявку через офіційний сайт організації або при особистому візиті в офіс.
 3. Очікувати відповіді від банку. На відміну від МФО, банківські структури не поспішають з прийняттям рішення. Видадуть вам кредит готівкою або відмовлять в ньому, ви дізнаєтеся, в кращому випадку, через день.
 4. Якщо відповідь позитивна, в призначений час з'явитися в офіс банку. Надати документи на перевірку. Отримати гроші готівкою в кредит.

Важливо! На сайтах українських банків можна дізнатися тільки попередні рішення за заявками. Прийшовши в офіс організації, ви завжди можете зіткнутися з відмовою без пояснення причин.

Як бачите, взяти гроші в кредит готівкою через МФО можна набагато швидше і простіше, ніж через банк. Однак не забувайте:

 • Банки надають більші суми позики, ніж мікрофінансові організації. З іншого боку, ви можете оформити кілька мікрокредитів одночасно. Наприклад, скориставшись пропозиціями різних компаній «перша позика під 0%»;
 • Термін банківського кредитування більш тривалий. Але якщо гроші в борг ви хочете отримати до зарплати, на кілька тижнів або днів, саме мікрокредитування стане оптимальним вибором.

Важливо! Все більше МФО пропонують взяти кредит готівкою в Україні на тривалий термін (мінімум 2-3 місяці). При цьому вони допускають можливість дострокового погашення позики з перерахунком відсотків в сторону зменшення. Також вони пропонують пролонгацію мікрокредиту (в ряді випадків нескінченну кількість разів) без збільшення відсоткової ставки.

Альтернативні варіанти

Перед тим, як взяти кредит онлайн готівкою через сайт або прямо в офісі кредитної компанії, подумайте, можливо, віддалений займ підійде вам більше? Як правило, до мікрокредитів готівкою вдаються ті позичальники, карти яких не відповідають стандартним вимогам МФО:

 • Оформлено не на ім'я подавача запиту на кредит. Отримати переказ на картку іншої людини, в тому числі найближчого родича, неможливо;
 • Термін дії платіжного засобу добігає кінця. Карта, яку можна застосувати для отримання мікрокредиту, повинна бути активною до дня повного розрахунку з боргом;
 • Категорія «пластика» - Мастеркард або Віза. Далеко не всі мікрофінансові компанії згодні надавати кредити онлайн на картки інших категорій, наприклад, Світ.

Якщо ви не можете оформити кредит готівкою на карту з будь-яких причин, зареєструйте електронний гаманець. Не кожна, але багато МФО перераховують гроші за такими адресами. Звертатися рекомендується у велику організацію: як правило, такі компанії пропонують отримання позик декількома способами.

Наскільки вигідний кредит готівкою від МФО?

Брати кредит готівкою в мікрофінансової фірмі не менш вигідно, ніж онлайн займ. Всі пільги та переваги, які передбачає мікрокредитування, будуть збережені:

 • Короткі терміни оформлення угоди;
 • Різні методи отримання коштів і погашення боргу;
 • Можливість участі в акціях (кредит новим клієнтам під 0%, підвищення кредитного ліміту для постійних позичальників, зниження відсоткової ставки для благонадійних клієнтів).

Якщо гроші потрібні були вам в самий найближчий час, подавайте заявку в МФО прямо зараз. Ви можете бути впевнені, що фінансова допомога буде надана вам - онлайн перекладом або готівкою.

Переваги онлайн-позик

Бажаєте отримати швидкий кредит готівкою за паспортом безпосередньо в день звернення без довідок? Тоді вам варто звернути увагу на послуги спеціалізованих інтернет-організацій. Щоб скористатися цією можливістю абсолютно не потрібно збирати чимале число непотрібних довідок, нудитися в величезних чергах, а також довго очікувати позитивного рішення кредитора. Для отримання заповітної позики потрібно лише доступ до мережі інтернет і кілька хвилин вільного часу.

Головні переваги онлайн-кредитування:

 • відсутність необхідності залишати межі власного комфортного житла або офісу,
 • необхідність збору мінімального пакету документів (потрібен тільки паспорт громадянина України та індивідуальний податковий номер),
 • легка процедура заповнення заявки (займає не більше 15-ти хвилин),
 • не потрібно надавати заставу, а також відправлятися на пошуки поручителів,
 • гнучкі умови видачі кредиту готівкою швидко по паспорту (присутня можливість самостійного вибору необхідної суми, терміну повернення коштів),
 • можливість надання грошей людям з негативною кредитною історією,
 • цілодобова робота компаній,
 • перерахування фінансів прямо на картку позичальника.

Як взяти кредит готівкою

Вирішити питання, де отримати кредит готівкою, можна протягом години. Буде потрібно ПК, смартфон, доступ до Інтернет-мережі. На українському ринку практично миттєвого кредитування не важко знайти надійного позичальника. Мікрофінансові установи пропонують позику при мінімумі документів, що засвідчують особу. Залишається вибрати, де краще взяти кредит готівкою, під найменший відсоток виплат.

Особливості позики готівкою в МФО

Пропозицій на фінансовому ринку термінового кредитування більш ніж достатньо. Зустрічаються і недобросовісні позичальники. Перш, ніж звернутися за позикою, слід проаналізувати відповідні пропозиції. Швидко вибрати, де взяти кредит готівкою, допоможуть вебсайти, що моніторять мікрофінансові компанії. Інтернет-проекти призначені для надання користувачам реальної інформації про надійних кредиторів. Скориставшись ними, споживач отримує наступні переваги:

 • економію часу;
 • перелік перевірених фінустанов;
 • можливість вибору кращих умов;
 • отримання першого кредиту під 0,0%;
 • швидке оформлення угоди.

Імовірність отримання практично безвідсоткової позики дуже висока. Багато кредиторів пропонують своїм клієнтам перший кредит на термін до 30 днів, під 0,01%. У різних установах можуть варіюватися максимальні суми, терміни повернення.

Оформлення кредиту готівкою

Багато онлайн кредиторів пропонують користувачам почати оформлення з калькулятора, на якому виставляється необхідна сума, термін погашення. Питання, як оформити кредит готівкою, вирішується просто - заповнювати форми, пропоновані на сайті позичальника.

Інформацію необхідно надавати без помилок, дійсну на поточний момент. Підписання договору відбувається після згоди позичальника. Гроші переводяться на карту протягом 15-20 хв. Отримати готівкою можна в офлайн відділеннях компанії.