Рекомендуємо
Dinero
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
потрібно фото з паспортом; потрібно вказати контактні дані близької людини і співробітника по роботі.
Кращий вибір
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
без фото, без телефонної перевірки, без контактних даних третіх осіб.
Рекомендуємо
Bistrozaim
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
анкета заповнюється українською мовою, здійснюється телефонна перевірка.
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
телефонна перевірка позичальника і контактних осіб.
Рекомендуємо
Alexcredit
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
необхідно завантажувати фото з паспортом, заповнення заявки строго українською мовою.
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
здійснюється телефонна перевірка позичальника, родича і співробітника по роботі.
Ccloan
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
фото з паспортом в руках, здійснюється телефонна перевірка позичальника і контактних осіб.
Mycredit
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
якщо завантажити фото з паспортом збільшується шанс отримання кредиту на 10%.
Євро Грошi
 
 
Особливості:
потрібно вказати контактні дані родича і близької людини, відмови на маленькі суми.
SOS Credit
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
для прискорення розгляду можна завантажити фото паспорта та коду, заборонено використовувати VPN.
GoFinGo
 
 
Особливості:
заповнення заявки тільки українською мовою, потрібні номери телефонів родича, друга та робочий.
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
швидка видача кредиту, без застави та довідок.

Якщо вам терміново потрібна фінансова допомога, не поспішайте до найближчого відділення банку. Набагато швидше і простіше ви можете оформити моментальний кредит онлайн. Для отримання грошових коштів переведенням на карту вам буде потрібно всього два документи: паспорт та ІПН.

Хто видає моментальні позики?

Будь який моментальний кредит онлайн на карту в Україні надається спеціальною організацією - МФО. Зверніть увагу: мікрофінансові фірми зараз працюють на законних підставах. Для права ведення фінансової діяльності (кредитування населення), вони повинні будуть отримувати ліцензію спеціального регулятора - Нацкомфінпослуг.

Якщо кредитор порушує права позичальників, несподівано підвищує відсоткові ставки, передбачає приховані комісії та платежі, ліцензії своєї він неодмінно втратить. Відповідно, брати моментальний онлайн кредит слід тільки в ліцензованій МФО.

Як дізнатися про наявність Ліцензії?

Мікрофінансові організації, що надають моментальні кредити онлайн на карту, зобов'язані розміщувати на сторінках своїх офіційних сайтів інформацію про наявність ліцензії. Як правило, вона вказується в нижній частині головної сторінки порталу (дрібними літерами) або в підрозділах «Документи».

Ще раз відзначимо: брати моментальні кредити онлайн в Україні в неліцензованих організаціях не слід. Навіть в тому випадку, якщо вам пропонуються максимально вигідні умови: знижена відсоткова ставка, збільшений кредитний ліміт. У разі неприємностей, захистити ваші права буде непросто.

Хто може оформити моментальний кредит на карту онлайн?

Якщо сказати коротко, то онлайн моментальні кредити на картку надаються всім бажаючим. Стандартний список вимог МФО мінімальний:

 • Вікові межі. Мікропозики оформляються з 18 років. Якщо ви ще не досягли повноліття, то отримати гроші в борг не зможете ні за яких умов. В тому числі, якщо свою згоду на кредитування дадуть ваші батьки або опікуни, або у вас є постійне джерело доходу, який ви можете підтвердити документально (стипендія, зарплата від підробки і т.д.).
 • Що стосується максимального віку позичальника, то він становить 65-70 років. У деяких МФО крім паспорта та ІПН, пенсіонер повинен надати пенсійне посвідчення.
 • Офіційне громадянство України. Мешканьцям окупованих територій країни, а також громадянам Кримської республіки, моментальні мікропозики українські МФО не пропонують. Чи важливо місце прописки у всіх інших випадках? Ні. Моментальний кредит онлайн на карту може бути перерахований вам, де б ви не знаходилися. В тому числі, в тому регіоні країни, в якому у кредитора немає офлайн представництв.
 • Наявність джерела доходу. Якщо джерелом доходу у вас є офіційна або неофіційна робота, прибуток від здачі квартири в оренду або відсотки від великого банківського депозиту, підтверджувати платоспроможність документально не буде потрібно. З іншого боку, якщо на момент подачі заявки заробітку у вас немає зовсім, у фінансовій допомозі вам можуть і відмовити.
 • Можливість верифікації карти. Картка може бути видана будь-яким українським банком. До її категорії також не пред'являється ніяких строгих вимог: це може бути Віза, МастерКард або Світ (в повному обсязі МФО видають позики на Світ).

Важливо! Оформити онлайн і офлайн мікрокредит можна виключно на власну іменну картку. Термін дії платіжного інструменту не повинен завершуватися до моменту погашення позики. На рахунку повинно бути до 5-10 гривень для верифікації (тимчасова заморозка суми для встановлення приналежності «пластика», яка подала заяву на мікрокредит).

Як бути, якщо в моментальному кредиті вам відмовили?

Відмова з боку однієї МФО не говорить про те, що в позиці вам відмовлять всі інші організації. Подавайте заявку в інші компанії, надаючи про себе повну і виключно достовірну інформацію. Не приховуйте персональні дані, як і не завищуйте величину зарплати, не відмовляйтеся від вказівки контактних осіб.

Ще одна рекомендація: не оформлюйте запити в усі фірми одночасно. Це також може привести до того, що вони виявляться відхилені.

Без відмови і перевірки онлайн кредит миттєво: особливості отримання

Кредит онлайн на карту без відмови без перевірки миттєво - цікавий продукт мікрофінансових організацій, що надають фінансову підтримку для широкого загалу громадян. МФО більш толерантні щодо банківських структур, тому можна отримати тут фінансову підтримку, ігноруючи стан особистої кредитної історії, інших нюансів надання банківської позики. Взяти кредит онлайн без відмови без перевірки миттєво на карту реально офіційно працевлаштованим, безробітним, однак бажаючим отримати позичку важливо відчувати впевненість, наскільки він здатний своєчасно виконувати зобов'язання по поверненню грошей згідно з домовленістю.

Кредит онлайн на карту без відмови без перевірки миттєво в Україні має суттєві переваги, оскільки дані фінансові програми доступні:

 • практично всім, навіть при відсутності можливості підтвердити доходи офіційною довідкою;
 • цілодобово - залишити заявку доступно через інтернет;
 • рекомендовано надання обмеженої кількості документів.

Взяти кредит онлайн на карту без відмови без перевірки миттєво реально, однак попередньо важливо уважно вивчити умови отримання. Єдиним, з точки зору позичальника, недоліком запропонованого фінансового продукту, є високі відсотки, що нараховуються щодня. Хоча з огляду на відносно невеликі суми, що розглядаються сферою мікрокредитування, варто погодитися - нарахована переплата навряд чи істотно нагрузить сімейний бюджет, оскільки гроші потрібні терміново на короткий час. Відповідно, кредит онлайн в Україні на карту без відмови без перевірки миттєво виявляється своєчасною допомогою в будь-якій ситуації, що вимагає фінансових рішень. Особливо така допомога важлива тоді, якщо волею обставин складно розраховувати на банківську позику. Крім того, існує можливість отримати мікрокредит без відсотків, що є унікальною пропозицією, що сприяє затребуваності цього фінансового інструменту.

Суми, на які може розраховувати позичальник згідно з відповідними програмами, відносно невеликі, далекі від максимально можливих згідно кредитної політики даної МФО. Взяти кредит онлайн на карту без відмови без перевірки миттєво в Україні під 0 відсотків пропонується переважно новим клієнтам, які отримують першу позику. Таким чином отримання безвідсоткового кредиту, своєчасне його погашення стане гарантією надійності позичальника, що дозволяє отримувати великі суми наступних позик з максимально лояльними умовами.

Де отримати гроші

Про сумлінності позичальника свідчить кредитна історія. По суті, це документ, який містить ряд відомостей: коли отримувач кредиту брав фінансовий кредит, чи справно погасив заборгованість, скільки грошей займав тощо. Багато МФО перевіряють кредитну історію, проте є організації, готові видати кредит на карту без відмови, без перевірки миттєво.

Ми зібрали список мікрофінансових організацій, що надають кредит на карту без відмови, без перевірки миттєво в Україні. Порівнявши умови кредитування у представлених компаній, виберіть відповідну. Подайте кілька заявок в різні МФО і таким чином збільште шанси на схвалення.

Заявку слід подавати на сайті кредитора. У кредитному калькуляторі попередньо вкажіть суму кредиту, термін кредитування. Також ознайомтеся з вимогами до клієнтів. Вони часто такі:

 • вік 18+ (певні організації співпрацюють з громадянами старші 21 року);
 • український паспорт, ІПН;
 • наявність мобільного телефону, банківської карти.

Якщо ви відповідаєте вищезазначеним вимогам, то маєте високі шанси взяти кредит без перевірки, без відмови на карту миттєво.