Рекомендуємо
Dinero
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
потрібно фото з паспортом; потрібно вказати контактні дані близької людини і співробітника по роботі.
Кращий вибір
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
без фото, без телефонної перевірки, без контактних даних третіх осіб.
Рекомендуємо
Bistrozaim
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
анкета заповнюється українською мовою, здійснюється телефонна перевірка.
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
телефонна перевірка позичальника і контактних осіб.
Рекомендуємо
Alexcredit
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
необхідно завантажувати фото з паспортом, заповнення заявки строго українською мовою.
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
здійснюється телефонна перевірка позичальника, родича і співробітника по роботі.
Ccloan
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
фото з паспортом в руках, здійснюється телефонна перевірка позичальника і контактних осіб.
Mycredit
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
якщо завантажити фото з паспортом збільшується шанс отримання кредиту на 10%.
Євро Грошi
 
 
Особливості:
потрібно вказати контактні дані родича і близької людини, відмови на маленькі суми.
SOS Credit
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
для прискорення розгляду можна завантажити фото паспорта та коду, заборонено використовувати VPN.
GoFinGo
 
 
Особливості:
заповнення заявки тільки українською мовою, потрібні номери телефонів родича, друга та робочий.
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
швидка видача кредиту, без застави та довідок.

Багато студентів і учнів старших класів напевно вважають, що взяти кредит в 18 років - це неможливо. Частково вони мають рацію, оскільки не всі кредитори дозволяють оформити кредит від 18 років, враховуючи навіть те, що при досягненні 18-річного віку вчорашні хлопчики і дівчатка стають дозрілими чоловіками і жінками. Мікрофінансові організації - саме вони вирішують проблеми фінансового характеру, видаючи кредити з 18 років на максимально вигідних і комфортних умовах. Використовуючи даний сервіс, потенційний клієнт МФО зможе порівняти діяльність популярних фірм, зважити всі «за» і «проти», щоб в кінцевому підсумку віддати перевагу найбільш оптимальному.

Чим характерні МФО і чим вони займаються?

Мікрофінансові організації або МФО - це приватні кредитори, найчастіше функціонують в режимі онлайн. Є ряд країн, де такі організації ще поки не розвинені, проте Україна до них не належить. Компаній, що дозволяють отримати кредит на карту з 18 років в Україні, з кожним днем ​​стає все більше. Не можна сказати, що це погано. Це добре, проте вибір стає більш складним і розмитим. Особливо це стосується новачків, хто зовсім недавно дізнався про діяльність таких фірм і хоче скористатися їхньою послугою. Якби не сервіс, де вони можуть в лічені натискання порівнювати десятки МФО, прийняти вірне рішення зміг би далеко не кожен. МФО дозволяють отримати необхідну суму грошей без будь-яких тимчасових витрат, а також при наявності мінімальної документації. Найчастіше від клієнта вимагається паспорт. Також йому буде потрібно кілька хвилин вільного часу, комп'ютер або смартфон і доступ в інтернет.

Яким способом можна отримати гроші в 18 років - чи виплачують на карту?

Якщо по-простому, то отримати кредит з 18 років на банківську карту можна. Мало того, цей метод видачі кредитів є найбільш популярним серед клієнтів, оскільки гроші переводяться швидко, комісія мінімальна або зовсім відсутня, банкомати зараз розташовані практично на кожному кроці. Багатьом напевно цікаво, скільки ж часу буде потрібно в загальному, щоб подати заявку і отримати суму на руки. В середньому, щоб взяти кредит в 18 років, потрібно 20 хвилин. Цього часу вистачить, щоб пройти реєстрацію, надати особисті дані, а також почекати рішення обраної мікрокредітної компанії.

Як скористатися послугою МФО і отримати кредит в 18 років?

Щоб взяти кредит з 18 років, спочатку позичальникові потрібно визначитися з вибором найбільш відповідної для нього фірми. Для цього і був створений даний сервіс - з його допомогою відвідувач зможе всього за кілька хвилин отримати відповідь на своє питання і не прогадати. Далі йому необхідно надати кредитору перелік своїх особистих даних. Як правило, до них належать такі відомості: ПІБ, номер мобільного телефону та іноді адресу електронної пошти, а також дані паспорта. Далі йде етап перевірки, при якому клієнту потрібно просто почекати. Не всі, але багато МФО зв'язуються зі своїми позичальниками, щоб упевнитися в їх особистості і прийняти рішення.

Чому варто скористатися мікрокредитуванням?

 • В середньому це займає 20 хвилин: заповнення заявки і очікування рішення
 • Виплати на пластикові карти - один з найбільш зручних способів
 • Кредит з 18 років в будь-якому місті України
 • Клієнту не потрібно виходити з дому і сидіти в чергах
 • Термін кредитування можна продовжити
 • Використовуючи даний сервіс, вибрати гарну МФО не важко
 • Найчастіше перша мікровиплата проводиться зі ставкою 0%

Мікрофінансові організації стануть бездоганним рішенням для тих, кому зовсім нещодавно виповнилося 18 років і терміново необхідні гроші. Звертатися в державні банки - це марна трата часу, сил і нервів. МФО є сучасним рішенням фінансових проблем, яке не потребує від клієнта нічого, крім доступу в інтернет, паспорта і вільних 20 хвилин.

Як взяти кредит на карту з 18 років без відмови

Отримати кредит з 18 років без відмови сьогодні цілком реально, для цього не знадобиться відповідати жорстким рамкам кредитора. Сучасні мікрофінансові компанії готові видати позику громадянину відповідно таким вимогам:

 • є громадянство України, постійна реєстрація в будь-якій області країни (крім АРК, ОРДЛО);
 • вікові рамки 18+;
 • немає обмежень дієздатності;
 • наявність постійного доходу (офіційний / неофіційний).

При цьому співпраця з усіма з представлених МФО позбавлене бюрократичних нюансів: довідок про доходи, поручителів, пропорційної застави, тобто кредит з 18 років без відмови на карту зможе отримати навіть безробітний або учень ВНЗ.

Щоб взяти кредит без відмови з 18 років буде потрібно лише наявність посвідчення особи - паспорта, іноді ІПН. Оформлення відбувається в дистанційному форматі що обумовлює необхідність наявності: виходу у всесвітню мережу, особистого активного номера телефону, індивідуальної електронної пошти. Крім того, щоб здійснити переказ кредитних коштів знадобиться банківська карта будь-якого банку України. Найважливіше щоб вона була іменна (належала заявнику), інакше отримання грошових коштів ускладниться.

Вивчивши подані пропозиції від мікрофінансових компаній необхідно вибрати найбільш підходящий варіант. Далі одним кліком можна перейти до заповнення заявки, де доведеться просто відповісти на заздалегідь заготовлені питання, вказати бажану суму, період фінансування, а також реквізити карти. Не варто вносити неправдиву або неактуальну особисту інформацію, тільки таким чином можна гарантувати оперативне отримання позитивної відповіді від кредитора.

Як вибрати МФО

Технології спростили багато сторін життя, включаючи оформлення та отримання грошових позик. Для громадян України можливість оформити швидкий кредит з 18 років стала загальнодоступною. На ринку онлайн-кредитування представлено безліч організацій, які пропонують можливість дистанційного оформлення короткострокової позики незалежно від місця проживання позичальника. Отримати гроші можна цілодобово: після короткої процедури перевірки і оформлення гроші будуть перераховані на банківську карту позичальника.

При необхідності швидко отримати кредит на карту з 18 років необхідно визначитися з організацією, в яку буде подаватися заявка. Для цього слід порівняти умови позик, вибрати прийнятні для себе і оформити заявку онлайн. Варіантів безліч: МФО пропонують позики від 100 до 20 тисяч гривень з відсотковою ставкою до двох відсотків в день. Середній термін кредитування становить 30 днів, а час розгляду заявки - 15 хвилин.

Як не отримати відмову

Щоб збільшити свої шанси на швидкі кредити з 18 років, краще подати заявку відразу в кілька установ, хоча взяти позику вийде тільки в одному з них. Процедура оформлення виглядає наступним чином:

 1. На сайті обраної кредитної компанії слід перейти на сторінку заповнення анкети.
 2. Вказати термін і бажаний розмір позички.
 3. Уважно заповнити всі інші пункти.

Після розгляду, яке зазвичай триває від 5 до 20 хвилин, компанія оголосить своє рішення щодо видачі швидкого кредиту з 18 років або відмовить в ньому. Залишається погодитися з умовами договорів і дочекатися надходження коштів на карту.