Рекомендуємо
Dinero
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
потрібно фото з паспортом; потрібно вказати контактні дані близької людини і співробітника по роботі.
Кращий вибір
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
без фото, без телефонної перевірки, без контактних даних третіх осіб.
Рекомендуємо
Bistrozaim
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
анкета заповнюється українською мовою, здійснюється телефонна перевірка.
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
телефонна перевірка позичальника і контактних осіб.
Рекомендуємо
Alexcredit
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
необхідно завантажувати фото з паспортом, заповнення заявки строго українською мовою.
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
здійснюється телефонна перевірка позичальника, родича і співробітника по роботі.
Ccloan
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
фото з паспортом в руках, здійснюється телефонна перевірка позичальника і контактних осіб.
Mycredit
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
якщо завантажити фото з паспортом збільшується шанс отримання кредиту на 10%.
Євро Грошi
 
 
Особливості:
потрібно вказати контактні дані родича і близької людини, відмови на маленькі суми.
SOS Credit
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
для прискорення розгляду можна завантажити фото паспорта та коду, заборонено використовувати VPN.
GoFinGo
 
 
Особливості:
заповнення заявки тільки українською мовою, потрібні номери телефонів родича, друга та робочий.
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
швидка видача кредиту, без застави та довідок.
Contents[Hide]

Іноді людині буває терміново потрібна певна грошова сума, якої вона в повному обсязі не має. Як на зло, родичі і друзі виручити не можуть, та й часу на походи в банк з попередньою підготовкою документів катастрофічно не вистачає. А якщо гроші знадобилися у вихідні або святкові дні, що тоді робити? На допомогу завжди зможуть прийти фінансові організації, які функціонують цілодобово без перерв і вихідних днів. До них відносяться працюючі в режимі онлайн компанії, готові надати протягом декількох хвилин миттєвий кредит на банківську карту практично в безвідмовній формі. Ця послуга в даний час продовжує залишатися добре затребуваною серед населення.

Як швидко отримати мікропозику

Сервіс кредитування Online Kredits, що функціонує в режимі онлайн, пропонує своїм клієнтам різні програми термінового кредитування. Кредитним продуктом можна скористатися на нескладних і повністю прозорих умовах. Належна до погашення заборгованості сума швидко розраховується калькулятором і залишається незмінною протягом усього періоду, якщо не відбудеться порушення термінів оплати за кредитом, передбачених графіком. Зміна суми можлива, коли позика виплачується достроково або пролонгується, відсутня можливість погасити заборгованість в строк, або був факт затримки виплати. При своєчасності всіх платежів легко отримати чисту кредитну історію. Вносити платежі можна в будь-який час доби безготівковим, готівковим способом.

Чому обирають Online Kredits

До основних переваг сервісу відносяться наступні:

  • Робота в цілодобовому режимі 24/7.
  • Можливість отримати позику з поганою кредитною історією.
  • Швидке розглядання заявки.
  • Кредитна історія виправляється при повному дотриманні зобов'язань з погашення заборгованості.
  • У розділі Особистий кабінет доступна опція контролю всіх операцій після взяття позики.
  • Другий і подальші позики надаються на більш вигідних умовах з підвищенням суми кредиту і зменшенням процентної ставки.
  • Персональні дані надійно захищені.
  • Позикові кошти можна вивести в будь-який час доби.

Особливості моментального мікрокредитування

Для деяких виявиться дуже своєчасною можливість отримання протягом години необхідної грошової суми без додаткових перевірок. Засоби після затвердження переводяться на банківську карту позичальника, після чого вони стають доступними для використання на свій розсуд. Кредит надається в цілодобовому режимі, оскільки аналіз всіх даних здійснюється в автоматичному режимі. Оцінці підлягає порівняння анкетних даних та паспортних, наявність фактів шахрайства з боку клієнта в минулому, чи належить кредитоотримувачу зазначена банківська карта. Такі відомості сервісу надає Бюро кредитних історій. Послуга працює в будь-який час доби.

Які надаються документи

Для отримання мікропозик досить надати паспорт та ІПН. Ніяких застав, довідок і поручителів не знадобиться. На отримання мікропозик можуть розраховувати дієздатні громадяни у віці від 18 років. Схвалено заявку буде у тих, хто не може взяти кредит в інших банках. У цю групу входять студенти, інваліди, пенсіонери, безробітні.

Отримання грошей за кілька хвилин в будь-який час доби

Сервіс Online Kredits дозволяє отримати грошові кошти на карту протягом 15-30 хвилин, протягом яких автоматично аналізуються дані позичальника і видається рішення. При повторному зверненні часу на отримання мікрокредиту піде ще менше.

Зайшовши на сайт, необхідно клікнути на Особистий кабінет або пройти процедуру реєстрації в сервісі. Після цього заповнюється заявка з точною відповідністю всіх паспортних даних, і відправляється сканована копія паспорта, а також ІПН, електронна адреса, номер телефону.

Підписання договору проходить при підтвердженні позики. Необхідно надати особисте фото, реквізити банківської картки. Залишається тільки дочекатися відповіді на заявку і отримати рішення.

Сервіс функціонує в цілодобовому режимі, тому немає потреби чекати настання робочого часу організації. Позичальник надає свою згоду на надання позики і потім може зняти кошти в банкоматі. Картка попередньо піддається процесу верифікації. З цією метою відбувається поповнення на 1 грн банківського рахунку. Карта при перевірці блокується, і блок знімається в разі підтвердження. При нульовому балансі карти процедуру перевірки пройти неможливо, тому позика не надається. Сервіс доступний цілодобово в Києві і по всій Україні.