Рекомендуємо
Dinero
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
потрібно фото з паспортом; потрібно вказати контактні дані близької людини і співробітника по роботі.
Кращий вибір
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
без фото, без телефонної перевірки, без контактних даних третіх осіб.
Рекомендуємо
Bistrozaim
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
анкета заповнюється українською мовою, здійснюється телефонна перевірка.
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
телефонна перевірка позичальника і контактних осіб.
Рекомендуємо
Alexcredit
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
необхідно завантажувати фото з паспортом, заповнення заявки строго українською мовою.
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
здійснюється телефонна перевірка позичальника, родича і співробітника по роботі.
Ccloan
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
фото з паспортом в руках, здійснюється телефонна перевірка позичальника і контактних осіб.
Mycredit
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
якщо завантажити фото з паспортом збільшується шанс отримання кредиту на 10%.
Євро Грошi
 
 
Особливості:
потрібно вказати контактні дані родича і близької людини, відмови на маленькі суми.
SOS Credit
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
для прискорення розгляду можна завантажити фото паспорта та коду, заборонено використовувати VPN.
GoFinGo
 
 
Особливості:
заповнення заявки тільки українською мовою, потрібні номери телефонів родича, друга та робочий.
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
швидка видача кредиту, без застави та довідок.
Contents[Hide]

Студентство - це прекрасний час, насичене позитивними емоціями і яскравими враженнями. У цей період припадає не тільки вчитися, а й поступово занурюватися у доросле життя. Нові знайомства, розваги та інші радощі студентського життя іноді затьмарює нестача грошей.

Усім студентам доводиться витрачатися на харчування, одяг, покупку навчальних посібників, канцелярії, а також проїзд і оплату житла. Як правило, фінансова допомога потрібна тим, хто проходить навчання в іншому місті, далеко від сім'ї. У тому випадку, якщо розраховувати на отримання стипендії або допомогу батьків не має сенсу, можна оформити кредит для студентів на карту через спеціальний сервіс - Online Kredits.

Оформлення позики в банку - перспективи

В українському законодавстві є пункт, який забезпечує молодим людям, які досягли 18-річного віку, право на отримання кредитів у фінансових установах країни. Незважаючи на це, сучасні банки не поспішають надавати кошти особам, чий заробіток не є стабільним. У більшості випадків непрацюючі студенти отримують відмову в позиці. Пояснити таку тенденцію можна наступними причинами:

  • процес стягнення боргу є складним;
  • банки не бажають брати на себе відповідальність в роботі з боржниками;
  • у позичальників часто відсутні кошти на погашення не тільки тіла, а й відсотків кредиту.

Це основні причини, за якими банки відмовляють студентам в наданні кредиту. Щоб не витрачати час, цій категорії позичальників рекомендується розглядати пропозиції від банків в останню чергу.

Де можна взяти кредит студенту - можливі варіанти

При виникненні фінансових труднощів студент може отримати гроші в борг наступними способами:

  • звернувшись в ломбард: для співпраці з ломбардом клієнт повинен надати в заставу на вказаний період цінну річ. Це може бути дорога техніка, коштовності. При цьому важливо враховувати один нюанс - якщо оплатити тіло позики або продовжити договір вчасно не вдасться, цінна річ буде конфіскована ломбардом;
  • скориставшись допомогою друга: відсутню суму можна позичити у друга. Однак потрібно бути готовим до того, що у приятеля може не виявитися необхідної суми. Крім цього, знайомий може позичити гроші всього на кілька днів, що також не зовсім зручно;
  • оформивши позику в режимі онлайн в спеціальній компанії.

Що стосується організацій, які займаються мікрокредитуванням, вони також не надто охоче схвалюють студентські позики. Найімовірніше, відмова відбувається з тієї причини, що більшість молодих людей не може довести свою платоспроможність.

Для отримання коштів студентам рекомендується скористатися послугами сервісу Online Kredits. У цьому випадку шанси на отримання відсутньої суми значно зростають. Щоб оформити кредит, користувачеві необхідно надати банківську карту, оформлену на його ім'я. Грошова сума буде переведена на неї в короткі терміни.

Звичайно, найбільш зручний спосіб отримання кредиту кожен студент вибирає самостійно. Однак прислухаючись до рекомендацій досвідченого експерта, студенту вдасться уникнути проблем в майбутньому. Позичальникам з цієї категорії доцільно робити вибір на користь найбільш простої і безпечної позики, яка здійснюється через інтернет.

Оформлення позики в Online Kredits з 18 років

Перевага оформлення кредиту через сервіс Online Kredits полягає в тому, що позичальникові не потрібно бути присутнім при отриманні грошових коштів. Позики надаються без поручителів, застав і довідок про доходи. Все, що необхідно для отримання відсутньої суми - доступ до Інтернету, дані паспорта, а також ІПН.

В першу чергу, позичальник повинен пройти реєстрацію на офіційному сайті Online Kredits і заповнити анкету з зазначенням особистих даних. При цьому вказується банківська карта, на яку потрібно отримати онлайн кредит. В анкеті потрібно вказувати тільки свою карту. Карти родичів, знайомих і друзів не повинні вказуватися ні в якому разі. За подібне порушення користувач може бути заблокований в системі назавжди. Після цього необхідно подати заявку на позику, вибрати тип позики на калькуляторі, суму і термін кредитування. Перевіривши всі дані, необхідно клікнути на кнопку "Підтвердити".

Після цього слід дочекатися рішення системи по залишеній заявці. Як правило, на обробку даних потрібно не більше 5 хвилин. У тому випадку, якщо позичальник згоден з умовами позики, він повинен підтвердити свою згоду, натиснувши на клавішу "Підтвердити". Підписання договору позики здійснюється за допомогою смс-коду, який система автоматично відправляє на мобільний телефон.

Переваги онлайн-кредитування Online Kredits для студентів

Оформляючи позику через сервіс Online Kredits, студенти оцінять такі переваги: ​​

  • високу швидкість розгляду заявки;
  • позика надається особам, які досягли 18-річного віку;
  • нові клієнти можуть розраховувати на отримання позики розміром від 1000 гривень;
  • наявність бонусної програми: погашення позики може здійснюватися за допомогою бонусних балів.

Крім цього, користувач може збільшити суму подальшої позики в разі своєчасного погашення кредиту без прострочення. Клієнти з позитивною кредитною історією можуть розраховувати на отримання більшої суми при наступному зверненні в сервіс. Погашення наявної позики можна здійснювати будь-яким зручним способом. Наприклад, кошти можуть перераховуватися за допомогою платіжної картки або шляхом включення сервісу Приват24, термінали ПриватБанку, City24. Оплата також може проводитися через банківський рахунок або касу банку.

Працівники сервісу Online Kredits входять в положення кожного позичальника. Студенти не є вийнятком. При виникненні фінансових труднощів рекомендується звертатися за допомогою до нас. Online Kredits вибирають не тільки через високу швидкість роботи. Позичальники також зможуть оцінити відсутність переплат і прихованих платежів. Оформлення кредиту на карту - це доступний і ефективний засіб, який дозволяє швидко вирішити виниклі фінансові проблеми. Для отримання консультації з усіх питань можна зв'язатися з представником сервісу Online Kredits по телефону або через електронну пошту.