Рекомендуємо
Dinero
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
потрібно фото з паспортом; потрібно вказати контактні дані близької людини і співробітника по роботі.
Кращий вибір
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
без фото, без телефонної перевірки, без контактних даних третіх осіб.
Рекомендуємо
Bistrozaim
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
анкета заповнюється українською мовою, здійснюється телефонна перевірка.
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
телефонна перевірка позичальника і контактних осіб.
Рекомендуємо
Alexcredit
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
необхідно завантажувати фото з паспортом, заповнення заявки строго українською мовою.
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
здійснюється телефонна перевірка позичальника, родича і співробітника по роботі.
Ccloan
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
фото з паспортом в руках, здійснюється телефонна перевірка позичальника і контактних осіб.
Mycredit
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
якщо завантажити фото з паспортом збільшується шанс отримання кредиту на 10%.
Євро Грошi
 
 
Особливості:
потрібно вказати контактні дані родича і близької людини, відмови на маленькі суми.
SOS Credit
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
для прискорення розгляду можна завантажити фото паспорта та коду, заборонено використовувати VPN.
GoFinGo
 
 
Особливості:
заповнення заявки тільки українською мовою, потрібні номери телефонів родича, друга та робочий.
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
швидка видача кредиту, без застави та довідок.
Contents[Hide]

Оформлення мікропозик в Україні

Мікрокредити дають людині, яка досягла повнолітнього віку, відмінну можливість отримати гроші на певний проміжок часу для своїх особистих цілей. При цьому це є дуже швидким і простим рішенням, так як необхідно буде укласти лише невеликий пакет документів, який включає в себе паспорт та ІПН.

На сьогоднішній день в Україні існує не один десяток компаній, який можуть дати позику на певний період часу. При цьому сума, яку видають компанії, найчастіше невелика (до 15 тисяч гривень), проте оформити таку позику можна за 15-20 хвилин (в банках на ці процедури можуть зайняти кілька днів). Крім цього заповнення заявок можливе в будь-який час, а не тільки в денні та робочі години як в звичайних банках. А після отримання позитивної відповіді на бажання оформити мікропозику, обіцяні кошти приходять на зазначений рахунок у най коротший час.

На що звернути увагу при виборі компанії, що надає мікропозики?

У більшості людей траплялися такі ситуації, коли терміново потрібний гроші, проте зарплата ще нескоро. У таких випадках мікропозики є відмінним рішенням проблем, що склалися. Але все ж потрібно ще і вибрати компанію, що має хорошу репутацію. В такому випадку слід звертати увагу на наступні пункти:

 1. Розташування. Оформлення мікрокредитів вкрай бажано проводити в тих установах, які розташовуються на території населеного пункту, в якому ви проживаєте.
 2. Рейтинг. Інформація, яка публікується на сайті організації з оформлення мікропозик, дозволяє отримати уявлення про роботу обраної компанії. Слід вивчити кількість видаваних позик, так як їх стабільність говорить про гарну репутацію організації.
 3. Робота call-центру. Фінансові компанії, які серйозно і відповідально підходять до своєї роботи, мають, як правило, онлайн і call-центри. Їх консультанти завжди готові відповісти на всі питання, а в разі потреби допомогти і проконсультувати щодо оформлення мікрокредиту. Саме тому слід обов'язково переконатися у наявністі зв'язку з представниками компанії в будь-який час, навіть якщо оформлення позики має строковий характер.
 4. Умови договору. Оформляючи мікропозики, слід дуже уважно читати всі договори та інші документи, які можуть включати в себе дрібний шрифт. Чим менше такого шрифту, тим краще для клієнта компанії, так як менша ймовірність виявлення надалі несподіваних умов кредитування. Вивчаючи договір, слід звертати особливу увагу на пункти про можливі штрафи, на відсутність або присутність застави, на те, що облікова ставка не може помінятися, а також на термін кредитування. Мікропозики безсумнівно гарні тим, що вони беруться на невеликий термін, а значить можна уникнути переплат та інших проблем, проте все ж варто заздалегідь ознайомитися з усіма наслідками, спливаючими в разі затримки платежу та інших ситуацій.

В деяких фінансових організаціях є надання овердрафту для постійних клієнтів. Ця послуга є своєрідною мікропозикою. Її суть полягає в тому, що клієнт може не тільки витратити передбачену кредитною карткою суму, але і піти «в мінус». Однак в такому випадку також налічується певний відсоток.

Як оформити мікропозику?

Оформлення мікропозик можна виконати двома способами:

 • Оформлення через офіційний інтернет-сайт.
 • Оформлення особисто в офісі фінансової установи.

Останнім часом більш популярним стає перший спосіб. Це обумовлено тим, що в сучасному світі людина в першу чергу цінує швидкість і мобільність, а при онлайн-оформленні позики ці якості і проявляються.

Кроки при оформленні мікропозик

При оформленні мікропозик в Україні онлайн зазвичай відбувається процедура, що включає наступні етапи:

 1. Підрахунок необхідної суми. На цьому етапі клієнт може використовувати калькулятор для кредитів, який дозволяє розрахувати точну суму кредиту, а також суму, що включає всі відсотки. Такі калькулятори є на всіх сайтах фінансових компаній.
 2. Безпосереднє оформлення мікрокредиту. Цей етап досить зрозумілий, так як зазвичай на сайтах є докладна інструкція з оформлення позики. На головній сторінці має бути присутня кнопка «оформити кредит», після натискання на яку відкриється спеціальна форма для заповнення заяви. На цьому моменті необхідно буде докласти фотографії документів, що засвідчують особу.
 3. Очікування рішення. Зазвичай на прийняття рішення йде всього кілька хвилин, так як більшість МФО використовують автоматизовані системи по обробці даних.
 4. Отримання грошей. Цей процес може зайняти близько двох годин, проте нерідко кошти надходять протягом 5 хвилин.

Відмова при оформленні мікропозик

Компанії, що спеціалізуються на видачі мікропозик, пред'являють своїм клієнтам дуже низькі вимоги, особливо якщо порівнювати зі звичайними банками. Саме тому відсоток позитивних рішень щодо видачі позики може становити до 95%.

Причини відмови

Найчастіше компанії відмовляють клієнтам у видачі позик, якщо він:

 • не має постійної роботи;
 • має занадто погану кредитну історію;
 • не підходить за віком або іншим вимогам;
 • при заповненні заяви неправильно оформив свої особисті дані;
 • заповнюючи анкету, вказував недійсні номери телефонів та інші помилкові дані.

Крім того, якщо до заявки необхідно було докласти будь-які фотографії, то їх низьку якість або обробка редакторами також можуть стати причиною відмови в позиці.

Як уникнути відмови

Відмови в мікропозиці можуть відняти досить багато часу, що часто недоречно в багатьох термінових ситуаціях, через які займ і оформляється. Щоб цього уникнути слід уважно заповнювати всі поля в анкеті, включаючи необов'язкові. Якщо є можливість прикріпити фотографії документів про платоспроможність, то також слід це зробити.

Якщо ж кредитна історія сильно зіпсована, то слід зібрати найбільш повний пакет документів і відправитися оформляти позику в сам офіс компанії, яка знаходиться у вашому населеному пункті. Таким чином з'явиться можливість пояснити причини затримки платежів, що дасть більше шансів отримати нову позику.

Як діяти при відмові?

Отримавши відмову, слід ще раз перевірити заповнені дані. Якщо була знайдена помилка, то слід спробувати знову, коли це стане можливо.

Якщо ж причиною відмови є інші чинники, то слід спробувати подати заявки в менш вимогливі компанії або ж зменшити запитувану суму позики.

Куди відбувається зарахування коштів?

Існує безліч різних джерел отримання коштів, однак найбільш поширеними з них є:

 • дебетова або кредитна карта, яка видається фінансовою компанією;
 • переказ коштів на рахунок банку (в такому випадку гроші будуть доступні через 1-3 дні);
 • електронні гаманці (переклад здійснюється моментально);
 • пункти видачі в МФО.

Умови надання мікропозик

Для отримання мікропозик в Україні необхідно як мінімум мати доступ в інтернет і бути готовим надати необхідний пакет документів, що засвідчують особу.

Отримати позику можуть не тільки люди середнього віку, які мають офіційне працевлаштування, а й студенти, пенсіонери і просто безробітні люди, які не здатні підтвердити свій заробіток документами. У деяких компаніях різні групи мають свої умови отримання мікрокредиту. Наприклад, позики, що видаються студентам або безробітним частіше за все не становлять більше 3500 грн.

Гарна кредитна історія дає системі МФО швидко прийняти рішення щодо видачі позики, а також розрахувати, наскільки велику суму здатний виплатити позичальник за той чи інший термін. При цьому величина можливої ​​позики може залежати від:

 • кількості раніше оформлених мікропозик;
 • наявності діючих кредитів в інших організаціях, а також прострочень в них;
 • кредитної історії близьких людей позичальника.

Клієнти, які не читають умови договору, але вибирають максимально можливу суму для позики, можуть викликати насторожене ставлення до себе з боку фінансової організації.

Як можна оплачувати позику?

 1. Оплата безготівковим способом. Сюди відносяться два варіанти: оплата кредиту картою через особистий кабінет і переказ коштів зі свого банківського рахунку на рахунок фінансової організації, яка видала гроші.
 2. Оплата через касу. Цей спосіб є найпростішим, так як оплата відбувається через каси, що знаходяться в будь-якому банку.
 3. Оплата через платіжні термінали. Такі термінали розташовуються в багатьох великих магазинах або торгових центрах. Цей спосіб є також досить простим, так як потрібно просто вибрати потрібну функцію і слідувати подальшим інструкціям.

Запобігання прострочення мікрокредиту

В разі, якщо прострочення неминуче, можна і навіть потрібно зробити деякі дії, які допоможуть уникнути проблем.

За простроченням обов'язково підуть санкції у вигляді штрафів, а також наполегливі дзвінки самому боржнику і його родичам і знайомим. У деяких випадках мікрофінансові організації можуть звернутися до суду або ж вдадуться до допомоги колекторів. Та й кредитна історія через прострочення дуже псується, що тягне за собою труднощі при отриманні інших кредитів, якщо це буде необхідно. Однак є деякі шляхи вирішення цих проблем.

Пролонгація

Цей спосіб являє собою продовження кредиту, яке можна оформити в особистому кабінеті. Для того щоб скористатися цією послугою, найчастіше необхідно сплатити нараховані відсотки або ж додаткову комісію. Однак ця відстрочка дозволяє збільшити час на виплату позики, не втрачаючи при цьому позитивну кредитну історію.

В деяких компаніях така функція може даватися в необмежених кількостях, в той час як інші компанії дозволяють відстрочити кредит тільки один раз. Тому оформляючи мікропозику в будь-якої фінансової організації, необхідно уважно вивчити допускається взагалі ця послуга і на яких умовах нею можна скористатися.

Реструктуризація

Ця послуга досить негативно впливає на кредитну історію позичальника, але дозволяє припинити нарахування відсотків за кредит. Також встановлюється більш щадний графік платежів.

Для того, щоб скористатися реструктуризацією, необхідно звернутися в мікрофінансову організацію, надавши її співробітнику документи, які підтвердять важкі фінансові обставини у вигляді важкої хвороби, втрати роботи і інших проблем.

Рефінансування або консолідація мікрокредитів

Суть рефінансування полягає в тому, що людина оформляє мікрокредит в одній компанії з метою загасити займ в інший. У деяких організаціях існують позики, спеціально призначені для таких цілей.

Консолідація використовується для об'єднання кількох кредитів у один. Така послуга значно спрощує виплати, а також знижує загальну кредитну ставку.

Ризики і особливості мікрокредитів через інтернет

Незважаючи на всі позитивні сторони позик онлайн, виділяються і деякі мінуси подібних послуг:

 • час на виплату позики може становити всього від одного тижня до місяця;
 • в разі появи прострочень по мікрокредиту, існує великий ризик отримати великі штрафи;
 • в деяких мікрофінансових організаціях є плаваюча процентна ставка. На цей прийом можна попастися, якщо неуважно вивчити умови отримання позики;
 • часто колектори і працівники фінансових організацій дуже наполегливі;
 • послуги, що дозволяють відстрочити виплату позики, надаються далеко не у всіх компаніях.

Оформлення мікропозик в Україні вимагає наявності повної впевненості в своїх фінансових силах і в стабільності фінансової компанії, яка видає мікропозику. На даному сайті ви можете з легкістю вивчити рейтинг всіх кредитних організацій і знайти компанію з відповідними умовами та ідеальною репутацією. Всі компанії мають не тільки докладні описи, а й відгуки своїх клієнтів, які раніше вже отримували мікропозики в цих організаціях.

Часті питання

Де видаються мікропозики в Україні?

В Україні є два типи мікрофінансових організацій. Один тип має наземні офіси, а значить для отримання коштів і підписання договору необхідно йти до них особисто. У деяких компаній особисті візити потрібні тільки для першої позики - подальші позики можуть видаватися дистанційно. Другий тип - це організації, які працюють в онлайн режимі.

Що необхідно для отримання мікропозик онлайн?

Щоб громадянин України міг отримати мікропозику на карту, він повинен бути повнолітнім і мати прописку на території України. Також необхідні паспорт і ІПН. Що стосується доходів і кредитної історії, то це залежить безпосередньо від самої кредитної організації.

Чи можна оформити мікрокредит на чужу карту?

Ні. Отримання мікропозик на карту можливо тільки її безпосереднім власником. Крім цього багато МФО можуть видавати кошти тільки на іменні картки. Оформляючи заявку, позичальник повинен буде підтвердити, що саме він є власником зазначеної карти. В одних випадках це здійснюється через одноразовий смс-код, в інших відбувається тимчасове блокування будь-якої суми на рахунку (зазвичай сума не перевищує 5 гривень), яка пізніше повернеться назад її власнику.

Де можна цілодобово оформити мікрокредит?

В разі різкої необхідності отримання грошових коштів, слід вибирати організації, які працюють дистанційно та мають автоматизовану перевірку анкет. Знайти цілодобові фінансові компанії на сайті буде нескладно, тому для більшої надійність можна подати заявки відразу в кілька.

Як отримати мікропозику онлайн без відмови?

Відправляти заявки на отримання мікрокредитів бажано тільки в ті організації, які висувають відповідні для вас вимоги. Це дозволить максимально підвищити шанси на схвалення заявки. Крім того необхідно вкрай уважно заповнювати всі поля заяви, особливу увагу приділяючи паспортними даними та ІПН. При відправленні в компанію фотографій, робити їх потрібно чіткими і якісними, але ні в якому разі не можна використовувати графічні редактори для їх обробки. При наявності можливості, можна також вказати додаткову інформацію про платоспроможність.