Contents[Hide]

Умови кредитування

МФО MoneyBoom ​​
Максимальна сума для першого кредиту 4000 грн
Сума для повторних кредитів 15000 грн
Термін 5-30 днів
Відсотки для нових клієнтів 1.75%
Процентна ставка при повторному зверненні 1.75%
Переплата за 1000 грн на 30 днів:  
перший кредит 525 грн
повторний 525 грн
Вік позичальника від 18 років
ГЕО Вся Україна, за винятком: АР Крим і зона АТО
Працевлаштування Будь-яке, але вказати в анкеті роботодавця і вид зайнятості обов'язково
Кредитна історія  
Документи Паспорт та ідентифікаційний код
Додаткові документи  
Особливості оформлення Складність заповнення анкети (велика кількість полів для заповнення особистих даних), необхідно вказати конктні дані 2 осіб
Застава або порука без застави та поручителів
Довідка з місця роботи не потрібно
Швидкість розгляду 5 хвилин
Час перерахування грошей 7 хвилин (якщо вже були клієнтом - миттєво)
Графік роботи контакт-центру Пн. - Нд: 24/7
Спосіб отримання На банківську картку Visa, MasterCard
Погашення Через банківську платіжну карту, через мережу терміналів самообслуговування, здійснити оплату у відділенні банку України
Пролонгація кредиту Можлива
Юридична інформація  
Ліцензія ІК №126 від 15.05.2014
Офіційний сайт moneyboom.ua
Адреса ТОВ «ІНФІНАНС» 01033, Україна. Київ, вул. Жилянська, д. 41
Гаряча лінія (044) 2343946, (044) 2791270
Електронна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Появою фінансових проблем і труднощів сучасної людини не здивувати: вони виникають регулярно і з завидною частотою. Щоб впоратися з тимчасовим браком коштів, досить вибрати надійного кредитного партнера в особі мікрофінансової компанії. Серед впевнених гравців фінансового ринку України виділяється МФО «Moneyboom», співпраця з якою дозволяє оперативно долати тимчасовий дефіцит бюджету, не створюючи на нього додаткового і необгрунтованого тиску.

Переваги та недоліки Moneyboom

До числа переваг, які виділяють співпрацю з Moneyboom, можна віднести:

 1. Оперативне обслуговування, що дозволяє отримати гроші протягом декількох хвилин. Швидкість видачі коштів залежить від статусу клієнта: новочкам гроші переводяться за 10 хвилин, повторним позичальникам - миттєво.
 2. Вибір способу передачі коштів: на карту будь-якого банку України або перекладом на відділення з подальшим отриманням в касі.
 3. Відсутність комісій і зборів за надання фінансових послуг: позичальник платить кредитору лише відсотки. Видача, обслуговування та пролонгація позики надаються безкоштовно.
 4. Дія програм лояльності, які забезпечують додаткову економію і скорочують втрати на відсотках.

До мінусів партнерства з МФО відносяться:

 • високий відсоток за надання грошей: ставка кредитування становить до 630% річних;
 • жорстке ставлення до прострочення;
 • система стягнення боргів;
 • відмова в повторному кредиті при наявності непогашеної заборгованості.

Як отримати мікрокредит в Moneyboom

Мікрофінансовий компанія Moneyboom практикує роботу з клієнтами в віддаленому режимі. Щоб отримати позику на споживчі потреби необходімо:

 • оцінити рентабельність використання кредитних послуг;
 • вибрати відповідні умови обслуговування;
 • провести розрахунок витрат (вартості кредиту) з використанням онлайн калькулятора;
 • оформити попередній запит на обслуговування з отриманням смс-коду на номер мобільного телефону;
 • завершити реєстраційну процедуру: заповнити профіль в особистому кабінеті, вказати номер банківської карти і дочекатися її перевірки на відповідність;
 • дочекатися обробки заявки (займає до 5 хвилин);
 • погодитися з умовами кредитування та схвалити зарахування позики на баланс карти (банківський рахунок);
 • підписати договір співпраці: він передається в електронному вигляді або через кур'єра і служить підтвердженням партнерства.

Відсутність прострочень і порушень умов кредитування стає запорукою формування позитивної кредитної репутації. При її наявності швидкість обслуговування буде збільшуватися, а умови фінансування ставати більш лояльними і вигідними.

Відгуки

Вже кілька разів користувався послугами сервісу. Ніяких нарікань на їх роботу не маю. Наявність великої кількості негативних відгуків пов'язую виключно з виною самих позичальників. Будь-яке прострочення фіксується автоматично, так як сервіс працює в он-лайн режимі. Якщо є труднощі з поверненням грошей, то навіщо чекати пені та санкцій, коли можна активувати пролонгацію. З'являться гроші - швидко погасити борг. Підсумок - я задоволений роботою компанії, при необхідності буду звертатися.

Я не є фанатом кредитів, але коли терміново були потрібні гроші всього на кілька днів, то скористався допомогу МФО Moneyboom. Вважаю сервіс заслуговує довіри. Заявку схвалили швидко, гроші (2 тисячі гривень) перевели відразу на карту. Щоб не ризикувати появою пені, повернув борг раніше терміну. Ніяких проблем і претензій у адміністрації не виникло. Якщо з'явиться необхідність у позиці буду звертатися сюди ж, тим більше при повторному зверненні обіцяють пільги.

Коли мені терміново знадобилися гроші, виявилося, що взяти в борг просто нема в кого. Довелося звертатися за позикою в МФО. Вибрав компанію Moneyboom і не пошкодував. Кредит оформили дуже швидко - гроші на карті були протягом години. Умови обслуговування стандартні: бери під високий відсоток - повертай вчасно. Ніякого негативу в ставленні до себе не зустрів. Партнерство вели онлайн без контакту з менеджерами. Такий варіант для мене найкращий. Борг повернув достроково, завдяки чому не поніс великих витрат.