Останні дні особливо важливі для української валюти, адже світовий ринок знаходиться в самому розпалі. Українська гривня опинилася заручником одночасної дії багатьох чинників, які значно впливають на валютний і фондовий ринок.

Національний Банк України пояснив українцям як повинні працювати банки і які зміни внесені в питання кредитування військовослужбовців.

За словами фінансистів і банківських співробітників, дохід за вкладами клієнтів в останні місяці йде на спад. Це було очікувано через заяви Національного Банку України і зниження облікової ставки.

Україна хоч і європейська країна, але все ж деякі новинки до нашої держави приходять дещо пізніше. Також, особливе значення має те, що населення не завжди готове сприймати ці новинки. Так справа йде і з кешбек.

Варто нагадати, що з середини осені і початку зими, долар в Україні досяг відмітки 23 гривні, яка визнана найбільш низькою з 2016 року. Але, в новому році зростання долара значно активізувалося і ось, за станом на п'ятницю 17 січня, Національний банк України розрахував такий офіційний курс гривні до інших валют: