Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

За повідомленням представників зі зв'язків з громадськістю Нацбанку України в застосуванні громадянами електронних грошових коштів простежується позитивна тенденція.

Величина, випущених в обіг, віртуальних грошей за перший і другий квартал 2019 року зросла в 2 рази в порівнянні зі значеннями тих же тимчасових рамок 2018 року і зупинилася на позначці в 85,4 млн. грн., в той час як весь річний обсяг склав 83, 2 млн. грн. Дану інформацію 12 серпня повідала громадськості в Facebook прес-служба НБУ.

"В Україні спостерігається позитивний тренд використання електронних грошей", - опубліковано в посланні до підпищиків сторінки.

Кількість дій з електронними грошовими знаками досягло позначки в 4,9 млрд. грн., приріст становить 60%, а число новостворених електронних гаманців досягло значення в 67,9 млн. штук, що перевищує дані на 20% того ж періоду минулого року. Гранична величина грошових коштів, яка може міститися без поповнення на віртуальних гаманцях, становить 4 тис. грн., в разі поповнення - 14 тис. грн., максимальна сума дій з грошима не повинна бути вище ніж 62 тис. грн. на рік.