Contents[Hide]

Україна хоч і європейська країна, але все ж деякі новинки до нашої держави приходять дещо пізніше. Також, особливе значення має те, що населення не завжди готове сприймати ці новинки. Так справа йде і з кешбек.

Кешбек - це система повернення частини коштів після кожної зробленої покупки. Сума кешбеку складається з заздалегідь встановленого відсотка від суми покупки певного товару. І незважаючи на те, що послуга кешбек насторожує українців, все ж користується популярністю.

Які банки підключають послугу кешбек?

На сьогодні, кожен другий банк пропонує клієнтам підключити послугу кешбек. Саме повернення певної суми від витраченої за покупки є інструментом маркетингу і сприяє залученню клієнтів.

Також, крім банку, про послугу кешбек повідомлять клієнта і торгові мережі, які підключені до програми. Тобто клієнт заздалегідь знатиме торгові точки, де після покупки буде отримано найбільш приємний відсоток.

Чому це вигідно?

Багато банківських закладів випускають кредитні та дебетові карти, на які поширюється послуга повернення коштів. І, як правило, відсоток може бути різним, починаючи від 1% і досягаючи аж 30%.

Скільки грошей було повернуто українцями в 2019 році?

Виходячи зі статистики, проведеної однією з кешбек програм, в 2019 році українці зробили покупки з кешбек на суму 3,3 мільйона гривень. Особливо прибутковим був листопад через популярною «чорної п'ятниці».