Contents[Hide]

Online kredits - це спеціальний сервіс, який здійснює збір актуальних даних про українські мікрофінансові організації (МФО). Завдяки наданій інформації потенційні позичальники можуть ознайомитися з запропонованими умовами кредитування і на підставі отриманих даних підібрати кращу МФО. Отримати кредит в режимі онлайн з мінімальними тимчасовими витратами реально як ніколи. Щомісяця на ринку з'являються нові компанії, в той час як інші припиняють свою роботу. У подібних умовах позичальникам складно визначитися з вибором без сторонньої допомоги. На сайті Online kredits можна ознайомитися з переліком надійних і стабільних мікрофінансових організацій.

Місія компанії Online kredits

Основною метою роботи компанії Online kredits є допомога українцям в пошуку відповідних умов кредитування. Співпрацюючи з кращими МФО, позичальникам не доведеться переживати про "підводні камені", з якими часто стикаються клієнти ненадійних компаній. Наявність прихованих комісій і незрозумілих умов в договорах виключено. Використовуючи сервіс Online kredits, пошук кращої мікрофінансової організації займе мінімум часу. Відповідно, виниклі фінансові питання вдасться вирішити в короткі терміни.

Цінності сервісу Online kredits

Діяльність сервісу Online kredits грунтується на наступних принципах:

  • достовірності даних;
  • актуальності наданої інформації;
  • доступності сервісу для всіх користувачів.

Творці майданчика цінують час кожного користувача. Тому, вони розробили зручне меню, в якому можна всього за кілька секунд знайти необхідні дані. На сайті Online kredits користувачі завжди можуть отримати повну інформацію про потрібну МФО.

Наші переваги

Популярність сервісу Online kredits не є дивною. Багато українських користувачів, які один раз використовували каталог для пошуку підходящої МФО, через час використовували його знову. Кваліфіковані співробітники сервісу надають на вибір користувачам тільки перевірені мікрофінансові організації, які мають бездоганну репутацію. Надійність і якість послуг МФО, представлених на сайті, гарантує:

  • наявність патентів і ліцензій на здійснення кредитно-фінансової діяльності;
  • відповідність стандартам PCI DSS - в цьому випадку забезпечується безпека даних в обслуговуванні банківських карт;
  • швидкість обслуговування: в каталозі представлені МФО, які швидко розглядають заявки, оперативно приймають рішення і відразу ж переводять потрібну суму;
  • факт отримання сертифікатів SSL: саме вони гарантують, що персональні дані, які позичальники вказують у своїх заявках, передаються по захищеним протоколам.

Таким чином, вибираючи МФО через сервіс Online kredits, можна бути впевненим в тому, що всі особисті дані надійно захищені спеціальною системою. Список компаній, де можна отримати мікрокредит, постійно моніториться і оновлюється. На сайті представлений рейтинг кращих мікрофінансових установ України. Широкий діапазон термінів і різних умов кредитування дозволяє вибрати кращий варіант кожному користувачеві. Online kredits - це зручна подача інформації, свіжі рейтинги, а також кращі умови онлайн-кредитування в Україні.

Відгуки

Ірина

Відмінний сервіс для пошуку МФО! Всім рекомендую. Меню дуже зручне, розібралася з ним буквально за пару хвилин. Якщо необхідно швидко знайти надійну мікрофінансову організацію, сервіс Online kredits стане ідеальним помічником. Користувалася цим сайтом вже кілька разів. Інформація завжди актуальна, що для мене особливо важливо.

Артем

Пару місяців назад залишився без роботи і зіткнувся з фінансовими труднощами. Довелося оформляти кредит в МФО. Друг підказав сервіс Online kredits. Сказав, що саме тут можна знайти МФО, які пропонують кращі умови кредитування. Сайт Online kredits зручний, в той же вечір знайшов безліч цікавих пропозицій.

Вадим

Регулярно оформляю кредити в різних МФО. Сервіс Online kredits є моїм основним помічником в пошуку кращих пропозицій. Якщо вам необхідно в короткі терміни знайти мікрофінансову організацію, яка пропонує вигідні умови кредитування, відвідайте Online kredits.

Досягнення компанії

Зростання кількості користувачів, які здійснюють пошук МФО через пропоновану базу - ключове досягнення компанії Online kredits. Це зайвий раз підтверджує те, що фахівці виконують свою роботу грамотно. У штаті організації працює понад 10 досвідчених співробітників. Щомісяця через сервіс Online kredits громадяни України оформляють понад 1000 кредитів. Тематичні статті, що публікуються в окремій рубриці сайту, також викликають інтерес цільової аудиторії. В місяць система фіксує більше 30 тисяч переглядів цих публікацій.

Якщо необхідно оформити мікрокредит на привабливих умовах, сервіс Online kredits стане відмінним помічником в пошуку кращої МФО. Оперативність підбору здійснюється за рахунок того, що всі процеси є автоматизованими. Використовуючи спеціальні фільтри, користувачі можуть коригувати параметри для відбору найбільш цікавих пропозицій.