Способи погашення кредитів онлайн залежать від умов кожного МФО. Для оплати кредитів онлайн немає необхідності відвідувати банк або відділення кредитування. Важливо не забувати, що прострочення платежу збільшує суму грошей, необхідних до повернення. Швидкий кредит має на увазі термінове вирішення фінансових проблем, але видається на короткий термін до 30 днів.

Способи оплати кредитів онлайн:

  1. Найшвидший і надійний спосіб це погашення через особистий кабінет на сайті МФО. Зареєстровані користувачі мають можливість увійшовши на сайт відкрити Особистий кабінет. У спеціальній рядку необхідно вказати суму і ввести номер банківської карти, з якої відбудеться зняття фінансів. Якщо номер карти збігається з тим, який був введений для зарахування кредитних коштів - повторно вводити номер не потрібно.
  2. Використовуючи платіжні термінали. При погашенні кредиту через платіжний термінал стягується комісія, на це варто звернути увагу. Платіжні термінали EasySoft і iBox можна знайти в торгових центрах будь-якого великого міста. Також не забороняється перерахування грошей через платіжні системи Easypay і Portmone.
  3. Самий крайній спосіб оплати через відділення банку, при цьому потрібно розуміти, що гроші можуть доходити до МФО на протязі 3 робочих днів, через це можна потрапити в прострочення по кредиту. А так же вам необхідно буде запросити реквізити МФО для оплати кредиту.