Рекомендуємо
Dinero
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
потрібно фото з паспортом; потрібно вказати контактні дані близької людини і співробітника по роботі.
Кращий вибір
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
без фото, без телефонної перевірки, без контактних даних третіх осіб.
Рекомендуємо
Bistrozaim
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
анкета заповнюється українською мовою, здійснюється телефонна перевірка.
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
телефонна перевірка позичальника і контактних осіб.
Рекомендуємо
Alexcredit
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
необхідно завантажувати фото з паспортом, заповнення заявки строго українською мовою.
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
здійснюється телефонна перевірка позичальника, родича і співробітника по роботі.
Ccloan
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
фото з паспортом в руках, здійснюється телефонна перевірка позичальника і контактних осіб.
Mycredit
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
якщо завантажити фото з паспортом збільшується шанс отримання кредиту на 10%.
Євро Грошi
 
 
Особливості:
потрібно вказати контактні дані родича і близької людини, відмови на маленькі суми.
SOS Credit
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
для прискорення розгляду можна завантажити фото паспорта та коду, заборонено використовувати VPN.
GoFinGo
 
 
Особливості:
заповнення заявки тільки українською мовою, потрібні номери телефонів родича, друга та робочий.
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
швидка видача кредиту, без застави та довідок.

Кілька років тому єдиним місцем, де можна було гарантовано взяти гроші в борг, були лише банки. На жаль, але кредити в них видавалися після тривалого розгляду заявки, а також надання великого пакета документів, що включає в себе паспорт, довідку з роботи, а також виписку з рахунку. Як неважко здогадатися, якщо гроші були потрібні терміново, то ніякого сенсу звертатися в банк не було. Що стосується наших днів, то вирішити фінансові проблеми можна, заручившись допомогою сервісу мікрокредитування. Всі такі організації об'єднує два головні моменти - це мінімальний пакет документів для отримання позики і швидкі терміни розгляду. Зазвичай від подачі заявки до отримання грошей в борг проходить не більше 30 хвилин.

Вибираємо сервіс швидкого кредитування

В даний час в Україні працює величезна кількість організацій, що спеціалізуються на видачі швидких позик. Вони надають послуги 7 днів на тиждень і 24 години на добу. Співпраця з ними відбувається в режимі онлайн. Схвалений кредит зараховується на банківську карту. Його можна зняти в найближчому до будинку банкоматі або використовувати карту для оплати цікавого придбання.

Як було зазначено вище, сервісів швидких кредитів безліч. Але, далеко не кожна організація надає послуги якісно і на прийнятних умовах. Якщо не хочеться, щоб звернення в такий сервіс стало причиною погіршення і того складної ситуації, то заручитися допомогою кращої організації. Однією з них є онлайн-сервіс "Online Kredits". Він давно і успішно надає послуги на території країни.

Якщо є сумніви в тому, що організація дійсно працює сумлінно, то прочитати відгуки, залишені позичальниками. Вони виключно позитивного характеру. Багато клієнтів користувалися багато разів послугами даного сервісу і міняти його не планують.

"Online Kredits" - що являє собою даний сервіс швидких онлайн-кредитів

Працює дана організація відповідно до законодавства України. Її офіс розташовується в Києві. Проблеми з використанням сервісу навряд чи виникнуть навіть у людей, що володіють невеликим досвідом роботи з мережею інтернет. Вся справа в тому, що він володіє простим функціоналом і інтуїтивним інтерфейсом. "Online Kredits" був перевірений незалежними аудиторами, які поставили організації виключно високі оцінки. Для більш детального знайомства з сервісом варто розповісти про ряд його особливостей:

  • Працює 24 години на добу. Вихідні дні та перерви відсутні;
  • 15-20 хвилин - це час, який необхідно для отримання позики. У проміжок входить заповнення заявки, її розгляд і зарахування грошей на банківську карту;
  • Якщо потрібно звернутися до сервісу потрібен тільки паспорт та ІПН. Надавати інші документи не потрібно;
  • Кілька способів повернення кредиту. Серед них, як зарахування грошей на карту, так і безготівковий розрахунок;
  • Співпраця з сервісом є максимально безпечна. Особисті дані клієнтів не опиняться в розпорядженні третіх осіб. Ніхто з близьких людей не дізнається про звернення за швидким кредитом;
  • Прозорі умови співпраці. Кредитна організація не вдається до використання прихованих комісій та платежів.

Співробітництво клієнтів з сервісом здійснюється на основі договору. У ньому відображені всі обов'язки і права обох сторін. Якщо ж позичальник не виконає взяті на себе фінансові зобов'язання в строк, то кредитна організація "Online Kredits" має право звернутися до суду. Кошти будуть стягнуті з несумлінного клієнта відповідно до законодавства країни.

На що звернути увагу тим співвітчизникам, які планують оформити кредит

Вирішивши оформити позику в "Online Kredits", людина повинна бути впевнена в тому, що вона зможе повернути гроші в строк. Як правило, це буде можливо тільки в тому випадку, якщо щомісячний платіж не перевищує 40% від отримуваних доходів. В іншому випадку кредит перетвориться на непосильну ношу.

Позичальнику слід оцінити свою платоспроможність тверезо. Цілком ймовірно, що краще відмовитися від кредиту, щоб на одну проблему не побільшало. Зарахування грошей на рахунок сервісу відбувається протягом 72-х годин. Щоб уникнути прострочення по позиці, рекомендується вносити платежі заздалегідь. До моменту зарахування коштів не викидати квитанцію про внесення грошей на рахунок кредитної організації.

Процедура отримання позики в "Online Kredits"

При наявності впевненості в особистих фінансових можливостях можна сміливо оформляти позику на сервісі. Процедура отримання грошей в борг включає в себе наступні етапи:

  1. Реєстрація на сайті організації. Буде потрібно заповнити ряд полів. Вказувати в них справжню інформацію. Помилка хоч в одному слові може привести до відмови у видачі грошей;
  2. Заповнення анкети та завантаження власного фото разом з паспортними даними;
  3. Підтвердження своєї згоди з правилами сервісу. Попередньо варто прочитати умови кредитування;
  4. Вказівка номера банківської карти. Саме на неї буде зарахований кредит. Переконатися в тому, що термін дії карти не закінчився.

Заявки розглядаються в сервісі програмою. Про своє рішення вона повідомляє через кілька хвилин за допомогою текстового повідомлення. Так що тримайте телефон поблизу. Якщо людина звертається повторно за швидким кредитом, то заявка від нього вже буде розглянута за 1-2 хвилини. Після зарахування грошей рекомендується перевірити баланс банківської карти.