Contents[Hide]

Умови кредитування

МФО SOS Credit
Максимальна сума для першого кредиту 3000
Сума для повторних кредитів 15000
Термін 1-30 днів
Відсотки для нових клієнтів 0,01%
Процентна ставка при повторному зверненні 0,8%
Переплата за 1000 грн на 30 днів:  
перший кредит 3 грн
повторний 240 грн
Вік позичальника 18 років
ГЕО Вся Україна, за винятком: АР Крим і зона АТО
Працевлаштування Повна зайнятість, неповна зайнятість, самозайнятість, пенсіонер, студент, безробітний
Кредитна історія При прийнятті рішення враховується кредитна історія
Документи Паспорт та ідентифікаційний код
Додаткові документи Фото клієнта з паспортом в руках
Особливості оформлення:  
Застава або порука без застави та поручителів
Довідка з місця роботи не потрібно
Швидкість розгляду 5 хвилин
Час перерахування грошей 1 хвилина
Графік роботи контакт-центру 9:00 - 18:00 (будні)
Спосіб отримання На банківську карту
Погашення Особистий кабінет, термінали, в касі банку, укрпошта
Пролонгація кредиту Можлива + 7, + 15, + 30 днів
Юридична інформація:  
Ліцензія Розпорядження НАЦІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ, ЩО Здійснює ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У сфері РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ №127 від 14.01.2016 (Переоформлено 26.01.2017 року Розпорядження № 163)
Офіційний сайт soscredit.ua
Адреса 04070, м. Київ, вул. Почайнинська 23
Гаряча лінія 044-36-36-767 0 800 211 767 * (* дзвінки зі стаціонарних телефонів України безкоштовні. Дзвінки з номерів мобільного зв'язку можуть тарифікуватися оператором)
Електронна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Переваги та недоліки SOS Credit

"SOS Credit» визнаний в Україні найбільш оперативним онлайн сервісом. Підрозділ нідерландської компанії SOS Credit Holding B.V. офіційно зареєстровано Нацкомісією, що володіє прерогативою ринкового державного регулювання. Структура має всі дозвільні документи і володіє правом видавати кредити на цілком законних підставах.

При першому знайомстві клієнти можуть розраховувати на суму від 500 до 3000 гривень, в подальшому порогове значення кредиту збільшується до 10 000 гривень на термін від 1-го дня до 30-ї доби. Компанія працює в режимі 24/7 і демонструє спектр незаперечних переваг, до числа яких входить:

 • спрощена схема отримання позики,
 • можливість перерахування коштів на банківську карту без необхідності відвідування офісу,
 • доступність дострокового розрахунку і пролонгації без справляння додаткових відсотків,
 • надання бонусів, знижок і проведення акцій,
 • відсутність поручительства і заставних умов,
 • надання повної відстрочки платежів,
 • схвалення заявок студентам, безробітним, пенсіонерам та особам, які мають негативну кредитну історію,
 • схвалення заявок в 80% випадків,
 • можливість виплат через пошту,
 • наявність програми лояльності, що передбачає 50% знижку.

Недоліки: відсутність кредитування готівкою, висока комісія за пролонгацію, запис переговорів, використання інформації з соцмереж і вплив на прийняття рішення кредитного рейтингу.

Як отримати кредит в SOS Credit

Алгоритм отримання грошових коштів в SOS Credit надзвичайно простий. Якщо позичальник є громадянином України і досяг 18-ти річчя, то для повного успіху він повинен володіти ще платіжною карткою VISA або MasterCard, паспортом і знати свій ІПН. Оформлення позики здійснюється повністю через інтернет.

 1. На першому етапі на банківському ресурсі вводиться сума позики і термін погашення, після чого на екрані з'являться відсотки за користування фінансами, розраховані автоматично.
 2. Після активації іконки «Отримати кредит» від клієнта потрібно заповнити анкету.
 3. Результат розгляду заявки через 10-20 хвилин буде спрямований на електронну пошту або на телефон у вигляді СМС. Статус документа можна також відстежити в особистому кабінеті.
 4. На завершальній стадії підписується онлайн-договір.
 5. Гроші перераховуються на зазначену в анкеті карту.

Особлива увага повинна бути приділена достовірності заповнення даних, що перевіряються комп'ютером в автоматичному режимі. У разі подвійності інформації буде відмова, яку практично неможливо оскаржити. Йдеться про паспортні дані, номер мобільного телефону, email, місце роботи, сімейний стан, розмір доходів і реквізити платіжної картки, що використовується згодом для верифікації позичальника і для зарахування грошових сум. Документи подаються у відсканованому вигляді. При необхідності проводиться додаткова перевірка відомостей в ручному режимі, що здійснюється по буднях з 9.00 ранку до 18.00.

Відгуки про SOS Credit

Якщо виключати коментарі зацікавлених осіб, явно представляючих інтереси конкурентів, то в більшості випадків це вдячні відгуки від людей, які отримали екстрену допомогу у важкій ситуації. Економічна обстановка в країні не сприяє наданню безоплатної підтримки з боку родичів, які самі не знають, що буде з ними завтра, тому пропозиція SOS Credit часто служить рятівним колом, завдяки якому людині вдається уникнути трагедії.

Степан (Київ): Не дивлячись на те, що я сплачую вже кілька кредитів, мені, на мій подив, не відмовили. Правда, я відповідальний клієнт, вношу відсотки вчасно і не затягую терміни. Знаю, що з пенсіонерами не поспішають укладати договори, а й тут мені пощастило. Знаєте, хочеться хоч в кінці життя пожити добре. У наш час хіба ми бачили такі красиві речі і машини? Тому, краще не досплю або не доїм, але порадую себе. Ще мене дуже влаштовує технічна підтримка, коли б не подзвонив - відповідають відразу без багатогодинного прослуховування музики. Раджу SOS Credit всім нужденним, якщо дуже потрібно - звертайтеся!

Лідія (Одеса): Підійшов термін оплати за навчання, грошей немає і взяти ніде. Звернулася в SOS Credit - схвалили відразу. Навіть важко передати, яке полегшення я відчула! А так що, 3 роки навчання коту під хвіст? Так я до кінця днів буду вдячна за надану вчасно допомогу. Виплачу, підроблю офіціанткою в кафе, посиджу з дітьми, візьму собаку на перетримку - зберу грошей і віддам. Головне, що у мене є майбутнє!

Микола (Умань): У мене дуже складна ситуація: дружина опинилася у лiкарнi, була потрiбна термiнова допомога. Якби не цi гроші вiд SOS Credit , так мабудь загинула би. Щиро дякую.