Рекомендуємо
Dinero
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
потрібно фото з паспортом; потрібно вказати контактні дані близької людини і співробітника по роботі.
Кращий вибір
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
без фото, без телефонної перевірки, без контактних даних третіх осіб.
Рекомендуємо
Bistrozaim
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
анкета заповнюється українською мовою, здійснюється телефонна перевірка.
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
телефонна перевірка позичальника і контактних осіб.
Рекомендуємо
Alexcredit
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
необхідно завантажувати фото з паспортом, заповнення заявки строго українською мовою.
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
здійснюється телефонна перевірка позичальника, родича і співробітника по роботі.
Ccloan
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
фото з паспортом в руках, здійснюється телефонна перевірка позичальника і контактних осіб.
Mycredit
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
якщо завантажити фото з паспортом збільшується шанс отримання кредиту на 10%.
Євро Грошi
 
 
Особливості:
потрібно вказати контактні дані родича і близької людини, відмови на маленькі суми.
SOS Credit
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
для прискорення розгляду можна завантажити фото паспорта та коду, заборонено використовувати VPN.
GoFinGo
 
 
Особливості:
заповнення заявки тільки українською мовою, потрібні номери телефонів родича, друга та робочий.
 
 
0,01%
новим клієнтам
Оформити
Особливості:
швидка видача кредиту, без застави та довідок.

Найбільш простий спосіб отримання позики - оформлення онлайн заявки на кредит. Ця процедура доступна кожному повнолітньому мешканцю України. Досить мати при собі паспорт, ідентифікаційний код і пристрій для виходу в інтернет. Ви заходите на сайт МФО з комп'ютера або телефону і подаєте онлайн заявку на кредит. Співробітники фінансової організації розглядають запит і вирішують, видавати гроші чи ні. Все це займає не більше години в робочий час. У деяких МФО рішення приймається менш ніж за 15 хвилин.

Переваги МФО перед банками

90% банків не надають можливість оформлення заявки на кредит онлайн. Щоб отримати гроші, необхідно йти до відділення, стояти в черзі і спілкуватися з консультантом. І ніякої гарантії на позитивний результат. У випадку з МФО вам не потрібно нікуди йти. Заявка онлайн на кредит подається через інтернет.

Додаткові переваги МФО:

  1. Отримання грошей різними способами (в тому числі на карту).
  2. Можливість оформлення позики в неробочий час.
  3. При необхідності можна взяти невелику суму (наприклад, до тисячі гривень).
  4. Швидкий розгляд заявки.
  5. Можна подати заявку на онлайн кредит в іншій МФО, якщо ви отримали відмову.

Сценарії використання банків і мікрофінансових організацій різні. Якщо вам потрібна невелика сума до зарплати, немає сенсу звертатися в банк. У таких випадках звертаються в МФО. Це швидкий спосіб отримання позики, який не розрахований на тривале погашення. Кредит вигідний тільки в тому випадку, якщо ви плануєте віддати його найближчим часом (не більше місяця).

Як вибрати мікрофінансову організацію

Компаній, що надають послуги мікрокредитування, дуже багато. Тому знайти сервіс з найвигіднішими умовами - непросте завдання. Порівнювати сайти вручну складно і довго. Щоб спростити цю задачу, скористайтеся нашим сервісом. Наш сайт створений для зручного порівняння і швидкого пошуку МФО по цікавим для вас параметрам.

Перед подачею онлайн заявки на кредит звертайте увагу на відсоткову ставку. Від цього фактора залежить, скільки в кінцевому підсумку ви переплатите. Чим менше відсоткова ставка, тим краще. Врахуйте, що % вказуються за день, а не за місяць або рік. Наприклад, якщо ви хочете взяти 10 000 гривень на 20 днів з відсотковою ставкою 1,8 %, то щоденна вартість позики складе 180 гривень.

Також звертайте увагу на можливість дострокового погашення. Якщо у вас з'являться гроші раніше того дня, коли ви зобов'язані повернути кредит, ви зможете заощадити. Якщо ж дострокового погашення немає, вам доведеться внести суму за весь термін кредитування.

Додаткові фактори, які важливі при подачі онлайн заявки на кредит - мінімальний і максимальний вік, способи погашення і можливість пролонгації. Пролонгація - це послуга заморозки кредиту на певний час, протягом якого МФО не буде нараховувати пеню на тіло позики. Відсотки будуть нараховуватися, але не буде штрафів за несплату.

Як подати заявку на онлайн кредит

Якщо ви вибрали компанію, в яку хочете подати онлайн заявку на кредит, вам потрібно клікнути на кнопку входу на портал МФО. Після цього ви потрапите на офіційний сайт організації. Ви можете скористатися кредитним калькулятором, який присутній на головній сторінці. Якщо інформація з сервісу збігається із зазначеною на сайті, необхідно зареєструватися. Подати заявку на онлайн кредит можна тільки після реєстрації і верифікації.

Що потрібно для подачі онлайн заявки

При реєстрації на сайті МФО необхідно вказати свої особисті дані - ім'я, прізвище, по батькові, ідентифікаційний код, місце прописки і іншу інформацію. Щоб підтвердити, що зазначені дані вірні, вам потрібно завантажити фотокопії документів. Це паспорт і ідентифікаційний код платника податків. Вам потрібно сфотографувати головні сторінки паспорта на телефон таким чином, щоб всі символи були чітко читані.

Також клієнти деяких мікрофінансових організацій зобов'язані пройти процедуру фотоідентифікації. Для цього потрібно включити вебкамеру на комп'ютері або телефоні і піднести паспорт до обличчя. Якщо проблем з ідентифікацією немає, ви можете подавати заявку. Для цього необхідно прив'язати свою банківську карту до особистого кабінету. Ви вводите реквізити карти, після чого з неї списується сума до однієї гривні (після прив'язки гроші повертаються).

Як здійснюється повернення позики

Найпоширеніший спосіб повернення грошей - переказ з банківської карти через сайт, на якому ви подавали онлайн заявку на оформлення кредиту. Вам потрібно увійти в особистий кабінет, перейти на сторінку оплати і ввести реквізити карти, з якої потрібно перевести кошти. Після підтвердження платежу гроші надійдуть в МФО і займ буде погашений.

Інші способи повернення (в різних МФО можуть підтримуватися різні способи):

  1. Переказ за реквізитами в касі банку.
  2. Через термінал самообслуговування.
  3. В онлайн-банкінгу.

Повний список можна уточнити на сайті організації. Також ви можете написати у підтримку на офіційному сайті МФО, і вам детально розкажуть про найбільш прості способи погашення позики.

За яких умов можна отримати відмову у видачі позики

Відмова отримують люди, у яких є проблеми з погашенням кредитів. Якщо у вас є прострочені позики, то шанс на позитивну відповідь знижується. Однак в МФО також дивляться на динаміку кредитної історії. Якщо останнім часом людина вчасно виплачує борги, то ймовірність видачі позики збільшується. Тому навіть якщо ваша кредитна історія зіпсована, у вас є шанси отримати гроші.

Якщо ж ви все таки отримали відмову після подачі онлайн заявки на кредит на карту, то спробуйте скористатися послугами іншої організації. Виберіть компанію через наш сервіс і подайте ще одну заявку. Можливо, вам видадуть гроші не дивлячись на відмову в іншому місці. Також через час можна знову звернутися в компанію, яка відмовилася видавати позику. Рішення може бути переглянуто через кілька місяців після подачі першої заявки.

Вибирайте найбільш вигідну мікрофінансову організацію за допомогою нашого сервісу і подавайте заявку на кредит онлайн. Чи не переплачуйте гроші тільки через те, що ви не знайшли МФО з мінімальною відсотковою ставкою. Додавайте сайт у закладки, щоб ви в будь-який момент могли підібрати найоптимальнішу пропозицію по видачі позик.